Ленти эа обеэкосмяване Veet-въпрос

  • 7 491
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 668
Привет на всички ,искам да попитам  които са полэвали ленти -veet эа обеэкосмяване на триъгълника -само эа бикини- линията ли ги полэвахте или эа целият триъгълник эащото на опаковката пише следното-"Да не се иэполэват эа перианалните и гениталните эони" вие какво бихте ме посъветвали newsm78 как ги полэвахте вие???

# 1
  • Мнения: 125
Моя съвет е да не рискуваш със целия триъгълник.Аз самата бих ти препоръчала едно друго средство за обезкосмяване-TAKY пяна.Тя се използва и за целия триъгълник и наистина добре почиства.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 736
оф,тия ленти много бяха ме изнервили. Нищо не свърших с тях, само дето ги бях купила. Българската кола маска от левче върши в пъти по-добра работа.  #2gunfire

# 3
  • Мнения: X
Нека споделя и аз моя опит с Вийт, не е за триъгълника, но мисля, че ще е от полза да разкажа. Та...винаги съм ползвала лентичките Стреп, за лицето ( тоест само на мустачките) и кърпичките Стреп, които са за почистване след това. Прекрасни са и съм нямала никакви проблеми. Миналия месец, преди празниците ходих да си вземам, но на Стреп нямаше и взех Вийт заедно с кърпичка. В началото ми направи впечатление, че много силно дърпат....доста ме заболя и почервеня ( не ми се е получавало до сега така!), изчистих косъмчетата и се избъсах с кърпичката.Започна да ме щипе много и стана направо кръв червено.Цалата нощ ме боля, а на сутринта когато червенината изчезна, видях че съм обрината и кожата ми е олющена! Абе все едно като след плаж когато се бели кожата, плюс нещо като херпес. Ужас! Нито с фондютен, нито с пудра успях да скрия и ме питаха :" какво ти е на устата". По приницп съм с много чувствителна кожа и може би само на мен се е случило, но в никакъв случай не те съветвам на целия триъглник да ги слагаш! Това е толкова деликатно място....кой знае как ще изглеждаш след процедурата. Не рискувай.

# 4
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
И аз не съм доволна от лентите на Вийт.
Ако до сега не си чистила с нещо подобно целия триъгълник - по - добре не рискувай!

.....Аз самата бих ти препоръчала едно друго средство за обезкосмяване-TAKY пяна.Тя се използва и за целия триъгълник и наистина добре почиства.

  Ефектът обаче не е ли депилиращ?

# 5
  • София
  • Мнения: 1 176
Аз не съм доволна от лентите на виит-не бих пробвала пак...

# 6
  • Мнения: 2 152
Аз ги ползвах за цялата област и само леко се зачервяваше. Предполгам, че се дължеше на отскубнатото, все пак си е стрес за кожата. Не съм имала проблеми. Праех го и до 5-ия месец на бременността Peace

# 7
  • Мнения: 9 063
Лентите, по мое мнение, са пълен боклук!
Нищо не могат да хванат, и да хванат - не го отскубват!
Яд ме е още, че дадох 9 лв, за нещо, което си стои още в шкафа...

# 8
  • Мнения: 252
И за мен Степ са по-добри, както за лице ,така и за тяло.Аз по-принцип действам с епилатор(на триъгалника)докато е поносимо, и след това ръцкам с лентите ooooh!

# 9
  • Мнения: 2 229
С ленти не мога  Shocked страх ме е да дръпна  Crazy

# 10
  • Мнения: 9 063
С ленти не мога  Shocked страх ме е да дръпна  Crazy
Споко, с Вийт няма да усетиш нищо, те не откъсват косми Mr. Green
Иначе, като си залепиш нещо, страх не страх знаеш, че трябва да го махнеш, няма как да остане залепено Laughing

# 11
  • Мнения: 4 473
Пробвах веднъж - няма да повторя! Naughty

# 12
  • Мнения: 2 952
И аз не съм доволна от лентите на Вийт.
Ако до сега не си чистила с нещо подобно целия триъгълник - по - добре не рискувай!

.....Аз самата бих ти препоръчала едно друго средство за обезкосмяване-TAKY пяна.Тя се използва и за целия триъгълник и наистина добре почиства.

  Ефектът обаче не е ли депилиращ?

Да ...прекъсва косъма , както при  бръснене , само че не си стържеш кожата.Идеята на лентите и кола маската е да  вади коренчето.

# 13
  • Мнения: 125
да депилиращ е ефекта, космите поникват след 3-4 дни,кожата остава много мека,като бебешко дупе (:

# 14
  • Мнения: 1 668
Благодаря ви эа отговорите момичета, аэ още незнам какво да правя- маи пак ще действам с браснача  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт