Косми на дупето

  • 44 949
  • 76
  •   1
Отговори
При положение, че аз пиша анонимно, не мога да очаквам да ми отговорите, но все пак. Имам косми на дупето  Embarassed и това ме измъчва. Говоря не а повърхността, а между бузите  Embarassed Embarassed Embarassed На мъжете, с които съм била явно не им пречи, дори всички изпитват страст към тази област, но на мен ми е супер-потискащо. 
Ами интересно ми е има ли и други като мен и как се справят с това - игнориране, премахване по някакъв начин (как?) или... знам ли и аз. Кола-маска в тази област как ли би се понесла, лазерна епилация - съществува ли изобщо такава услуга...
Оххх  Embarassed Embarassed Embarassed

# 1
  • Мнения: 9 077
Предполагам не си единствената, ама не много хора биха си признали Laughing То не че трябва човек да бие тъпан къде какво има, но все пак Laughing
Нормално е там да има окосмяване.
Да, епилация се прилага там, на козметик ако ходиш - лесно Simple Smile
Иначе, сама в домашни условия можеш да пробваш какъвто начин за обескосмяване ти хрумне.

# 2
  • Мнения: 27 524
Много жени имат, както и косъмчета по гърдите например.
Можеш спокойно да ги скубеш, но не с пинсета, де  Grinning  С епилатор става, с кола, на козметик (ако не ти е неудобно, аз така и не се пречупих да се разчепя пред тях  Embarassed), каквото избереш. Не се притеснявай, нормално е. Поздрави.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 966
Най-добре с кола маска.Там мястото е доста по притъпено от триъгълника,и надали ще изпиташ болка... Peace

# 4
определено с кола маска
лично аз като ходя да ми правят триъгълника ми махат космите и там, толкова е приятно чувството след това ^^, като бебешко дупе  Laughing Laughing

# 5
  • Мнения: 7 723
И аз като Блонди не мога да се престраша да пльосна на показ пред козметик , нищо, че две деца съм родила  Mr. Green
Действам в домашни условия с епилатор - на усет  Peace
и не мисля, че това е срамно- всеки човек има косми и там. Едни повече, други по- малко........ Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 10 758
Аз па си се чекна и ич не ми дреме.В домашни условия не действам...само на козметик.

И аз като Блонди не мога да се престраша да пльосна на показ пред козметик , нищо, че две деца съм родила  Mr. Green
Действам в домашни условия с епилатор - на усет  Peace
и не мисля, че това е срамно- всеки човек има косми и там. Едни повече, други по- малко........ Rolling Eyes

# 7
Е, добре де, за колата ясно, ама другите варианти как точно да ги приложа там. Все пак нищо не виждам  Laughing май идва момента да отида на кола-маска, не съм с иправила до сега на триъгълника, но май назрява момента.

# 8
  • Мнения: 10 758
Е, добре де, за колата ясно, ама другите варианти как точно да ги приложа там. Все пак нищо не виждам  Laughing май идва момента да отида на кола-маска, не съм с иправила до сега на триъгълника, но май назрява момента.
я си ходи на кола, и не се мъчи сама в къщи.

# 9
  • Мнения: 2 229
Ходи на кола, не е страшно, сама нищо няма да свършиш. ooooh!

# 10
Е, добре де, за колата ясно, ама другите варианти как точно да ги приложа там. Все пак нищо не виждам  Laughing май идва момента да отида на кола-маска, не съм с иправила до сега на триъгълника, но май назрява момента.
я си ходи на кола, и не се мъчи сама в къщи.

Това и ще направя. Благодаря!   bouquet Успокоихте ме. Лично аз нямам на гърдите косъмчета, но там...  #Crazy Абе, кофти е. В най-скоро време ще се престраша. Все пак дете съм родила, едва ли ще боли повече.  hahaha

# 11
  • Мнения: 560
Мдааа,иди на козметик.Аз веднага ще ти препоръчам да идеш при леля Ванче-значи като я видиш и като ти застане на буква Ф smile3513,щеш- не щеш-сваляш гащи smile3508,лягаш-единия крак на стената,другия-на лампата на тавана.
Значи млецва ти леля Ванче врялата кола на зад....дупето де smile3514,очите ти изкачат и се залепват за тавана-някъде в дясно от въпросния крак,дето вече си виси там,леля Ванче те натиска мощно,дръпва,очите ти се връщат в орбитите,минават през мозъка ти,излизат от обратната страна на главата ти и падат някъде на пода....и след малко си готова.Имаш най-глдкото дупце на земята.
Ейййй,не забравяй да си прибереш очите от под леглото. newsm08

# 12
  • Мнения: 10 758
Уф, мааааа, стига си плашила жената.

# 13
  • Мнения: 560
Уф, мааааа, стига си плашила жената.

Ама,жено,да не искаш да кажеш,че примираш от кеф кат` ти шлякнат оная вряла зелена слуз на трите букви.Щот` мен ми окапваха веждите от мъка.

# 14
  • Мнения: 10 758
Уф, мааааа, стига си плашила жената.

Ама,жено,да не искаш да кажеш,че примираш от кеф кат` ти шлякнат оная вряла зелена слуз на трите букви.Щот` мен и окапваха веждите от мъка.
е стига де, не е чак толкова топла.Леля ти Ванче сигур я прегрява Mr. Green
Па и на гъзо не боли толкова.

Общи условия

Активация на акаунт