Откога неразливаща чаша?

  • 997
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 039
Майчета,не съм сигурна,че темата ми е за тук,ама ще се пробвам  Laughing!
На каква възраст започва замяната на шишето с такава чаша и какво всъщност се дава в нея?Простете невежеството ми  Embarassed   bouquet

# 1
  • Мнения: 967
Аз лично я въведох на 6 мес, след като започнах да захранвам и давах от нея вода. Преди това не сме имали нужда от чаша защото се хранехме само с кърма. Трябва да те предупредя, че обикновено бебетата свикват реудно да пият от такава чаша и ако в началото малчото не я иска дай му я празна за няколко дни да си играе с нея и да я опознае и по-лесно ще привикне с пиенето от чаша. успех!

# 2
  • Мнения: 5 178
Аз днес му дадох с меките накрайници на Авент, е от начало се пробва да го третира като биба, но после му хвана цаката и изпи 15 мл
Заради запека започнах да давам сок и него ще го пием с чашка

# 3
  • Мнения: 999
от 6м. давам сок в чаша с накрайник а по късно и вода/ с водата имахме проблемче защото беше решила че от такава чаша се пие само сок и от начало не искаше да пие вода/ Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 382
На 7 месеца вече пиехме вода от чаша с мек накрайник, но нещо се отучи и сега не иска, иска от нормална чаша за големи, но се улива целия и затова пак сме с бибероните  Crazy

# 5
  • Мнения: 330
От около 9 месец, започнах да давам сок и вода от такава чаша и заменихме шишето биберон от което до тогова пиеше.Първата ни чаша беше на НУБИ с твърд накрйник. newsm03

# 6
  • Мнения: 2 039
Сърдечно благодаря за бързите ви отговори!!!  newsm51

# 7
  • Мнения: 79
Ще си позволя да се намеся в темичката Embarassed.
Бихте ли ми дали съвет каква чаша да купя, за да не се разлива от нея. Проблема е такъв че моята
хубавица ги обръща и ги друса за да се пръска с водата ooooh!. Преди 1 седмица и купих вече 3 поредна чаша и все тая...и трите течат, а уж са неразливащи #Cussing out
Благодаря предварително!  bouquet 

# 8
  • Мнения: 5 026
Аз пробвам от около месец, пие от нея, но не му се нрави много-не тече като от шише и му е по-трудно.

# 9
  • Мнения: 185
Когато захраних след 6я месец, трябваше да давам водичка, а тя не може от биба и затова реших да приложа тази чашка. Трудничко се научи, но постепенно разбра,че трябва да смукне и.. така. Имаме на Нук и на Дисни. Различен цвят, зашото от едната вода, от другата сок (вече сюнали сме на 8 ). Понеже свързва водата с чашката, исках да са различни. Не се разливат, колкото и да ги клати  Peace

# 10
  • Варна
  • Мнения: 236
И аз съм се замислила за тези чаши. Купих една на "Камера"- комбинирана- шише, чаша с накрайник и накрая става нормална чаша. Но още не смея да пробвам с накрайника, за да не свикне да й тече бързо и да спре да суче. Незнам- може да е глупав страх. Тя иначе от новородено пие водичка, после сокчета- свикнала е с биберони, но и тях още не съм сменила с по-големи дупки по същата причина. А може ли наистина като виде че има и по-лесно да се отбие? Или вече "знае", че млекцето не идва от бибите?

# 11
  • Мнения: 185
И аз съм се замислила за тези чаши. Купих една на "Камера"- комбинирана- шише, чаша с накрайник и накрая става нормална чаша. Но още не смея да пробвам с накрайника, за да не свикне да й тече бързо и да спре да суче. Незнам- може да е глупав страх. Тя иначе от новородено пие водичка, после сокчета- свикнала е с биберони, но и тях още не съм сменила с по-големи дупки по същата причина. А може ли наистина като виде че има и по-лесно да се отбие? Или вече "знае", че млекцето не идва от бибите?
Галинче, не знам вашата чашка как е, но от нашата се пие доста трудно (опитвала съм). Пък и беба е достатъчно голяма, мисля вече свързва млекцето с теб  Wink. Ти нали няма да й даваш млекце от чашката, а водичка.

# 12
  • Мнения: 568
Аз нямах търпение и купих от 6 м, но се научи да я ползва чак към 8.
С мек накрайник на Дисни.
btw сега вече пие и от обикновена чаша ако аз я държа.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 236
Нашата чашка е на "Камера"- с твърд накрайник, но още не съм я опитвала и незнам дали тече лесно. Но съм чувала за тези чаши,че не трябва да се суче- а направо се изливало. Но явно зависи каква е чашата. Смятам да я ползвам за чайче и сокчета, понеже тя водичка не иска да пие. И аз си мисля,че вече разбира откъде идва млекцето.

# 14
  • Мнения: 804
Купих всякакви видове чаши и шишета-чаши и не ще да пие от тях Rolling Eyes Едва сега започва да смуче по-успешно от едната. Така че зависи си от бебето Crazy

Общи условия

Активация на акаунт