НЕКА МУ ПОМОГНЕМ-2 чАСТ!

  • 699
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 261
Момичета и момчета,може би днес в 9 часа е финала на делото във Военна Прокуратура-Варна на мъжа ми.Много ви моля стискайте палци отново.Нека наистина истината види бял свят и аз наистина повярвам ,че в България  има правосъдие.
Двама истински мъже са изправени пред съд и търпят унижението и под игравките на хора,които даже не са достойни да се нарекът хора.Толкова лъжа и фалш не бях виждала на едно място.
Засега толкова.Моля Ви помогнете ми! Praynig
 Hug Hug Hug

# 1
  • Мнения: 511
успех дано всичко мине добре newsm10

# 2
  • Мнения: 492
Стискам палци всичко да е наред.После да пишеш! Hug

# 3
  • Мнения: 2 261
БЛАГОДАРЯ,БЛАГОДАРЯ!!!!  bouquet
Делото свърши.Оправдаха ги.
Сега ако обжалва МАЛКИЯ НЕЩАСТНИК............ Twisted Evil
Поне засега ми олекна малко!

Все пак има правосъдие в БЪЛГАРИЯ. Hug Hug

БРАВО!!!

# 4
  • Мнения: 4 555
Ей, страшно се радвам!!! Hug
Браво, да сте живи и здрави и дано сега да бъдете компенсирани за това, което сте преживели!

# 5
  • Мнения: 2 261
Здравейте,отново.Дори и след оправдателната присъда пак ще има дело  в София.Гадината обжалва.Иска да ни довърши докрай.
Искам да ви помоля пак за помощ и подкрепа.От сега ми се е свило сърцето Sad.Още 3 дни им,дано Господ е с нас!Нека на 04.04 истината  излезе на бял свят.Стискайте палци,моля ви!
Благодаря ви!
 Hug Hug Hug

# 6
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
А може ли подробности за какво точно да стискаме палци?

# 7
  • Мнения: 2 261
Може,на кратко става въпрос за:
През 2004 година  пращат мъжа ми на сигнал,той е полицай.Отиват с колеги пред дискотека и там едно момченце започва да се прави на интересно..............В последствие се разбира,че е консумирал алкохол /2.5 промила/ и евентуално наркотици /не доказано/.В районното започва да буйства ,както и в центъра по Спешна помощ.Самонарянява се/комбинация между наркотик и алкохол знаете за какво става въпрос/ и си чупи 5 ходилна кост и си предизвиква други наранявания.Като разбира ,че държавата завежда дело срещу него за хулиганство,подава жалба  след месец и казва че двама полицаи са го били и малтретирали..............
Това е накратко.Има свидетели за невинност,но има и политически интереси според нас.
Надявам се истината да излезе на яве! Hug

Общи условия

Активация на акаунт