Поти ли ви се детето,докато се кърмите?

  • 1 514
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 439
Докато го кърмя целия става вир вода и постоянно си имам едни кърпички около мен за да го бърша.Може дори сега да е къпан с главичката,подсушен и пак се поти

# 1
Поти се, но леко само зад ушичките. Посъветвай се с педиатър ако се поти и като спи  Peace

# 2
  • Мнения: 5 391
Моят син също се потеше докато го кърмех, впоследствие и след като го отбих, когато си пие АМ преди сън
Отдавам го на това, че преди това е изкъпан, защото по никое друго време не се поти.

# 3
  • Мнения: 5 401
Не, никога не се е потил..  newsm78 Аз се потя докато кърмя. Сега не толкова, но лятото беше кошмарно.  Embarassed

# 4
  • Мнения: 439
Поти се, но леко само зад ушичките. Посъветвай се с педиатър ако се поти и като спи  Peace
като спинка не се поти, само докато се кърмим

# 5
  • Мнения: 5 026
Поти се и не само когато го кърмя. Той по принцип не обича да му е топло.Поти се по главичката и раменцата.

# 6
  • Мнения: 481
И нашата девойка се поти докато суче и вечер докато беснее също. Питах вече 2-ма педиатри и те казаха, че детето е добре. Просто я обличам по-леко, защото явно не обича да и е топло

# 7
  • до канала
  • Мнения: 518
много се поти но предполагам че е от дългата коса която имаме

# 8
  • Мнения: 1 896
И моят се потеше, окобено вечер след баня.

# 9
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 805
Потеше се повече по време на кърмене, докато беше по-малка. Сукането е трудна работа - малките бебета буквално с пот на чело си вадят хляба Laughing Ако детето е иначе здравео, по-леко облекло и няма място за притеснение.

# 10
  • Мнения: 539
Лятото беше кошмарно - и двамата плувахме в пот Mr. Green Сега вечер докато го кърмя му се запотява вратлето, но той не си лежи спокойно, а все едно се бори с мене Laughing

# 11
  • Мнения: 982
Да,поти се.Особено лятото правеше чаршафа под себе си мокър.И сега,ако стаята е по-топла, също се поти.Понякога суче лакомо и бърза и в такива случаи също.

# 12
  • Мнения: 999
моята дъщеря също се потеше докато се кърмихме, особено ако е след баня.и като заспива също много се поти  newsm78

# 13
  • Мнения: 294
И моят малчуган се поти докато суче и дори от много зор почервенява  Blush

# 14
  • Мнения: 1 382
Като беше по-малък и с коса се потеше, но сега явно му е по-лесно.Затопля се доста  Mr. Green Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт