Добри стоматолози в Пловдив

  • 5 092
  • 6
  •   1
Отговори
Моля, препоръчайте ми добри стоматолози в Пловдив, които не вземат скъпо за услугите си. Благодаря предварително.

# 1
Мога да ти препоръчам от личен опит  Peace
Корнелия Янева или мъжа й Константин Янев, строхотни специалисти, работят със здравната каса.
Кабинета им се намира на ул. Емил де Лавеле 11, това е като тръгнеш от централна поща за гладстон, градината ти е от ляво, а тяхния кабинет е в сградата от дясно. Мисля че там има офис на Алианц. Дано не те обърках много. Crazy
тел.620286

# 2
  • Мнения: 388
Моят стоматолог е един от най-добрите в града,той ми е правил всички зъби до сега,от малка ходя при него и досега не съм имала рекламация по отношение на работата му,но искам да те предупредя,че малко по-скъпо взима от останалите,има договор със здравната каса и наистина е голям специалист,без да звучи като реклама.Ако се интересуваш,ще ти дам координатите му!Пиши ми на лични!

# 3
  • Мнения: 1 937
Препоръчвам Лилия Джуркова - работи със здравната каса, разполага с отлична техника.
Намира се срещу Синдикалния дом, приема и в събота.
тел.: 63 13 09

# 4
  • Мнения: 9 077
Стоматоложката ми е невероятна във всяко едно отношение, аз по принцип имам страх от зъболекари, но тя ми излекува фобията Blush Невероятен специалист и човек, работи със здравната каса, взима доста евтино.
д-р Надежда Иванова - Янакиева
Пловдив, ул. Братя Пулиеви 1 (това е на малката главна, уличката на No sense)
тел. 262-862

# 5
# 6
  • Pb
  • Мнения: 1 183
д-р Борис Белчев, писала съм за него в белия списък.

Общи условия

Активация на акаунт