50% намаление в Бенетон!!!

  • 3 148
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 146
От оня ден в детския Бенетон на Витошка има 50% намаление.
Предупреждавам - гъчканицата вчера беше голяма Crazy
Аз лично много харесвам дрешките им и тези дни, когато намеря свободно време ще отида да разгледам. Ако е останало нещо  Laughing

# 1
  • Мнения: 2 270
Аз също съм фенка на тази марка! В "Мола" също има 50% намаление!

# 2
  • Мнения: 391
В Мол-а почти нищо не остана.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 688
в Мол-а попринцип има по голям избор от дрехи отколкото в магазина на витошка,ако там нищо не е останало,значи просто всичко е разграбено за два дена!!!

# 4
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 newsm78А намалението само в детския ли е?

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
newsm78А намалението само в детския ли е?
не и за големи

# 6
  • Мнения: 1 111
  София си е София!В бургаския отвън пише -30%, а освен, че няма много интересни неща, не видях и такова намаление.Конкретно едно детско яке, което загледах беше намалено от 94 на 89 лв.

# 7
  • Мнения: 3 575
Нищо интересно не е останало вече Sad
Вчера бях и на Витошка, и в МОЛ-а, и нищо не харесах........

# 8
  • Мнения: 2 309
Ще ревнааааааааааааа,толкова харесах едно яке,защо не го взех още преди Sad
Това за Бургас е голяма смехория hahaha не стига ,че намалено е по-скъпо от София,а и е 3%,не 30...

# 9
  • Мнения: 7 723
Вече няма не само нищо интересно, а няма абсолютно НИЩО  Rolling Eyes
Избиха се тези хора, брееееееей  Shocked

# 10
  • София
  • Мнения: 2 768
аз пък си бях харесала детските якета с гъши пух и за мое огромно щастие тези които си бях харесала днес успях да си ги купя с 50% намаление Sunglasses има неща за купуване, зависи човек какво търси и за каква възраст Peace

# 11
  • Мнения: 1 146
Вчера бях в магазина на Витошка - не е съвсем разграбено, има и хубави неща.
Има един готин магазин пак на Витошка  с дрехи на Name It. Сладурски детски дрешки има и там Grinning

# 12
  • Мнения: 2 159
днес ходих в МОЛ-а, нищо не ми хареса

# 13
  • Мнения: 1 180
Почти нищо не е останало! Между другото, покрай Нова година бяхме във Варна - та в "Бенетон" виждам един панталон, който купих пролетта от един аутлет /!/ в Одрин за около 20 лв. - тук си беше в зимната колекция, с цена почти 60 лв! Всичко е измама и направо ми иде да крещя от безсилие и аз незнам какво още! Не стига, че цените са надути, не стига, че "намалението" е пълна измислица, но съм сигурна, че пак определени "клиенти" претарашват магазините , преди да отворят врати за "простолюдието" с т.нар. намаления!!!

Вчера бях в магазина на Витошка - не е съвсем разграбено, има и хубави неща.
Има един готин магазин пак на Витошка  с дрехи на Name It. Сладурски детски дрешки има и там Grinning


Къде се намира точно?

# 14
  • Мнения: 1 146
Таня, намира се горе долу срещу Бициани. На него пише Vero Moda, Only  и разни други марки с големи букви, не може да не го видиш. Те са два магазина един до друг - мъжки и женски. В женския като влезеш по-навътре има отделно за деца. Сега има и намаление.

п.п. Честит имен ден  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт