Препоръчайте хематолог

  • 11 278
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 493
Бременна съм в 23г.с.. Хемоглобинът ми в момента е 94, на предните изследвания беше 104. Докторът ми препоръча консултация с хематолог. Даде ми и направление.
Незнам обаче къде да отида... Той каза че много от бременните му ходели във Военна болница, но незнаел какс е казва лекарят и т.н.. Моля ви ако имате някакво инфо за там или за където и да е (и да работят със Здравната каса) да ме посъветвате.

# 1
  • София
  • Мнения: 410
Д-р Хаджиев бил добър хематолог. Работи със Здравната каса и приема в поликлиниката на Александровска болница (влиза се откъм "Георги Софийски", през Арката).

# 2
  • София
  • Мнения: 2 493
Благодаря. А трябва ли да си запиша час предварително? или направо отивам?

# 3
  • Мнения: 11
Др Хаджиев е добър наистина, но най-добрия хематолог в БГ е проф. Лисичков. Шеф е на хематологията в Дървеница. Аз съм с проблеми с кръвта и от Др Хаджиев отидох при професора. тел: 02 9701235

# 4
  • София
  • Мнения: 410
Благодаря. А трябва ли да си запиша час предварително? или направо отивам?
Не знам дали се записва час, не съм ходила. Леля ми работи в Медицинска Академия и го препоръча на мъжа ми, но той още не е ходил.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 493
Ок. Още в понеделник отивам.

полил, на мен проблемът не ми е много сериозен - просто човека трябва да усатнови дали това, че ми пада хемоглобина се дължи на липсата на желязо или се е някаква друга анемия. Досега не съм имала проблеми с кръвта, освен миналата бременност когато пак така много ми падаше.

Общи условия

Активация на акаунт