За водата?

  • 359
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 111
Вечер се събужда през 1 час и докато не и дам да суче не заспива.Вода въобще не пием,пробвала съм но явно не и харесва или не може да пие от биберон/водата изтича от устата/.Зъби нямаме,изцяло на кърма сме,давам зелен.пюре на обяд след кърмене.Разумно ли ще е вечер да започна да се мъча да давам вода,или да караме по както досега?

# 1
  • Мнения: 371
При нас положението е почти същото, само дето не е през 1, а през 2 часа. Моят син също не иска вода. Като му дам гърдата - дръпне-дръпне малко и заспива. Очевидно е станало навик за него. Незнам как да го отуча от това. Със сигурност не е от глад. Правила съм си експеримент вечер 1-2 часа преди лягане да му давам твърда храна за ситост, но..... пак същото.

# 2
  • Мнения: 3 760
Щом сте започнали захранването - предлагай водичка пък ако не иска - нейна си работа  Laughing Пробвай да предложиш с лъжичка. След храненето с пюре. Моята госпожица изведнъж започна да пие вода, като след пюре или каша изпива доста (в началото пийваше съвсем малко). Обаче я научих да пие от биберон (така ми е по-удобно, а на тази възраст няма как да стане объркване на гърдата).

# 3
  • Мнения: 1 382
Пробвай с лъжичка, ако не иска здраве да е, явно няма нужда. Мартин е зимно бебе и не съм  предлагала вода до 6-я месец, фактически юни, но след това в големите жеги пропи и питаше за още. Така, че предполагам, че лятото и вие ще почнете да пиете водичка Simple Smile

# 4
  • Мнения: 9 466
Нашият пропи вода едва предеи месец-т.е. беше почти на годинка. След като суче, не е проблем че не пие вода-все пак има я в кърмата Wink
Относно буденето нощем-мн е вероятно да е от зъбите, и сучейки се успокояват. Аз пробвах да дам вода като се събуди, но реакцията беше блъскане на шишето и рев Mr. Green иска си неговото човека /а и той не кльопа биберони../
А за зъбите откакто давам Chamomilia vulgaris /15CH/ се родих! Peace

# 5
  • Мнения: 215
MTV , това лекарство е хомеопатично , нали ? Как се пие ? Разкажи моля те !  Praynig

# 6
  • Мнения: 1 111
благодаря ви,но мисълта ми беше вечер като се буди да давам ли да суче /през 1 час/ или да правя опити с водата.

Общи условия

Активация на акаунт