Те така ако ви надпишат цигарите...

  • 3 949
  • 95
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
http://slackpack.net/?q=node/465

Как ви се струва?

# 1
  • Мнения: 3 447
Както и да ги надпишат, който си пуши - ще си пуши. Интересно ми е дали има пушач, отказал се заради надписа "Цигарите причиняват бавна и мъчителна смърт", примерно. Не вярвам.

# 2
  • Мнения: 819
Ами не ми допадат особено тези надписи и картинки,а и не виждам смисъл- който си пуши, няма да ги спре заради тях/ като мен,например  Mr. Green/. А, иначе, всички знаем за вредата от цигарите  Crazy

Дона, писали сме едновременно почти едно и също  Laughing

Последна редакция: ср, 10 яну 2007, 15:21 от *Nikita*

# 3
  • Мнения: 1 492
Аз пък мисля, че ще има ефект и доста хора ще откажат цигарите.
"Цигарите причиняват бавна и мъчителна смърт" - този надпис се научих да не го забелязвам, но картинките ми въздействат определено.

# 4
Ако мислят че ще има няякакъв ефект поне един човек да се откаже от цигарите благодарения на тази им кампания - Съм "за'"
друг е въпроса ,че DONA е права..ако човек сам не поиска не виждам как един надпис или снимка ще му помогне да сложи край на пушенето.

П.П. Аз съм бивш пушач- цели 5 години прекарах в това тровене,е верно си е не ми е било никак зле- малко удоволствие си е признавам.Но сега съм горда че успях да ги спра и осъзнавам колко малко хора пушачи наистина ама наистина разбират колко силно са зависими от тази отрова.радвам се че успях да спра.Но това което ме накара определено не беше надписа на кутията.... а проблем който си навлякох с дробовете.Май наистина поговорката че ножа трябва да опре до кокала за да се вземат мерки е вярна... !!!!

# 5
  • Мнения: 2 700
Дона е права. Аз съм от страстните тютюнджийки  Mr. Green и единственият ефект от надписите беше, че ме дразнеха с вида си като некролог. Но цигарите заради това не съм намалила.

# 6
  • Мнения: 2 125
Аз пък ползвам в повечето случаи табакера.

# 7
  • Мнения: 293
за мен - баш навреме ми идва този линк. И съм си лепнала на монитора - за кожата, дрън-дрън.. Ефект - засега намаление, ама я да не се обяснявам, ше се фаля, когато има защо.

# 8
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Хм, аз спрях цигарите преди близо година, но не заради надписите.
Мисълта за умиращия ми от рак на белия дроб свекър, молещ да си дръпне малко от цигарата на мъжа ми, ми беше напълно достатъчна. Въздействащи са тези истинските картинки, мдааа...

# 9
  • Мнения: 936
Сигурно бих ги спряла. Не пуша от 8 години вече. Картинките са ужасни и потресаващо реални.

# 10
  • Мнения: 3 447
Въздействащи са тези истинските картинки, мдааа...
Истинските картинки, истинската бременност...  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 2 952
Ако компанията мислеше , че ще  спрат продажбите нямаше така смело да сложи тези картинки , това е истината ...........Но пък  е  много показно , харесва ми......Нека  се види истинското лице на тази  болест пушенето . Wink

# 12
  • Мнения: 3 091
Надписите биха имали ефект върху тези, които тепърва ще пропушват.
Помните ли този виц:
Една мутра влиза в магазин за цигари и поръчва: "Едно Марлборо, моля. Ама не от това с импотентността. Дайте ми рак на белите дробове."

# 13
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Аз цигарите ги спрях с помоща на разпечатана на цветен принтер снимка на здрав бял дроб и на такъв с белодробна емфизема. Колкото пъти ми се допушеше си ги гледах. След четири години пак пропуших де, ама мисля да си изнамеря разпечатката скоро ooooh!.
Ще има ефект определено според мен- буквите не носят никаква визуална емоция.

# 14
  • Мнения: 25 447
Не, не вярвам да имат ефект, поне не в България. "Те ли ша ми кажат от кво ша Умрам?"  Mr. Green
Единственото, което би стреснало пушача сериозно, това е цената. На сегашните заплати, примерно ценичка от 25 лв. на кутия би отказала много хора...  Wink  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт