Най -после да си купя свестни препарати за чистене!

  • 40 392
  • 385
  •   1
Отговори
  • Мнения: 261
Ей хора,много ми е кеф! newsm44Така страхотно си изчистих фурната и мивката, и тенджери,тави ,имам един посребрен съд от сватбата,който седи черен от толкова години,мивката ми лъсна-въобще така съм се развихрила,че нямам думи 1dishes newsm75 clean clean!
Препоръчвам ви ги-страхотни препарати!На био основа ли са ,както пише или какво-незнам,ама наистина чистят страхотно!Най-ми харесва пастата за домакинство.Перфектна е!А след като се изгорих и се намазах( както пише в книжката),и после нямах никакъв белег Shocked-е от тогава съм и луд фен!Такова всеки трябва да има в дома си!
Та отгоре на кутийката пише BIO с големи букви, а под него Maksimal.Едни зелени такива.Ако ви го предложи някой си го купете без да се чудите.Те са на принципа като AVON .Не се продават по магазините!Аз си ги купих от една майка в училището на сина ми.Живеем в Надежда,та който е от района може да се уреди smile3503.
А  те имали и страница в интернет с подробно описание на продуктите.Ще пробвам да я пратя.
Аз си взех още и концентрата  за стъкла и гела за фаянс и терикот.Страшно съм доволна и ухаят прекрасно!Хвърлила съм мерак и на други работи ,ама тия дни ще си ги взема и ще ви кажа как са.
Хайде приятно чистене от мен newsm10!

# 1
# 2
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
И сега у вас всичко лъщи, а! Браво! Кога ли и у нас ще блесне....... newsm78

# 3
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Хм, интересно. Дали има във Варна от тези продукти newsm78?
Аз ползвам препаратите на Фрош и съм доволна.

# 4
  • Мнения: 3 251
И аз сега ги разгледах. Интересува ме, дали тази паста за домакинството с екстракт от коприва ще я открия някъде в Бургас?

# 5
  • Мнения: 261
Ще разпитам и ще ви кажа!

# 6
  • Мнения: 1 403
За първи път 4увам за тия препарати. А от къде могат да се закупят, в контакти нищо не видях да пише  newsm78

# 7
  • Мнения: 658
Е, как така бе аз това го ползвам отпреди 4-5 години. Поръчва се от дистрибутори.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 7 690
До колкото знам имат дистрибутори само в София. И аз исках да си поръчам ама няма на кого.Иначе имаше цяла тема някъде назад и там една дистрибуторка обясняваше подробно. Иначе с тия цени си е направо далавера Grinning.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 569
Виждала съм реклама по телевизията с телефони за поръчка. Ама по коя програма... newsm78

# 10
  • Мнения: 261
Мога да ви дам телефона на жената , от която ги взех аз.
0886201837-Ралица.Тя живее в Надежда,но е с кола ,така че и от по-далече да сте може да си направите среща някъде по средата.
Аз вече ползвах и омекотитела и отново съм възхитена от продуктите.И толкова евтини-чак не е за вярване.Като знам едно време онези АМУЕЙ какви луди пари бяха.А тези са нещо подобно-био мио,незнам си какво си,важното е, че чистят страхотно.
А тези по телевизията и аз съм ги засичала,но не са същите и незнам какви са.
Хайде пък като изчистите се похвалете!Да обменим мнение.Чудя се дали да не пробвам балсама за коса и шампоаните Thinking!

# 11
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Аз си избрах 4неща,ако има дистрибутори на около/ ЗонаБ-5 /да свирка- да заръчам.

# 12
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Мога да ви дам телефона на жената , от която ги взех аз.
0886201837-Ралица.Тя живее в Надежда,но е с кола ,така че и от по-далече да сте може да си направите среща някъде по средата.
Аз вече ползвах и омекотитела и отново съм възхитена от продуктите.И толкова евтини-чак не е за вярване.Като знам едно време онези АМУЕЙ какви луди пари бяха.А тези са нещо подобно-био мио,незнам си какво си,важното е, че чистят страхотно.
А тези по телевизията и аз съм ги засичала,но не са същите и незнам какви са.
Хайде пък като изчистите се похвалете!Да обменим мнение.Чудя се дали да не пробвам балсама за коса и шампоаните Thinking!


А да взема да и звънна на нея направо до колко дни ще дойдат нещата

# 13
  • Мнения: 261
Къде живееш.?Ходи да зарежда в понеделник и четвъртък.Ако си по-близо и се обадиш днес -утре може да ги имаш!Аз си поръчах първия път в петъка и понеделник ми ги даде.Втория път в четвъртък като заведохме децата на училище и наобяд като ги взехме вече имах омекотитела.Веднага се захванах за пране като пощуряла wash hang.Чак мъжа ми взе да ми се подиграва newsm62.

# 14
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
И аз ще се възползвам от 1-2 нещица  Peace

Общи условия

Активация на акаунт