якой пил ли е Сарженор?

  • 29 917
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 905
Някой пил ли е Сарженор? Какво ви е мнението?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 917
много съм доволна. аз си имам вкъщи винаги и пия, когато усетя по-силна умора. Действа ми много добре

# 2
  • Мнения: 3 456
Пила съм ги! Някакви аминокиселини май бяха! Както писах в една друга тема, "спонсорирах" здраво всякакви имуноукрепващи продукти- безрезултатно за жалост... Така че спрях...

# 3
  • Smallville
  • Мнения: 994
И аз съм пила преди 2 години,след прекарана пневмония,за укрепване на организма,пиех и витамини успоредно,добре бях не знам дали от това или си се възстанових Thinking

# 4
  • Мнения: 468
Няколко пъти. Ама ефект кой знае какъв не видях.

# 5
  • Мнения: 116
аз съм пила сержинор и определено ми действа ободряващо.  newsm68

# 6
  • Хасково
  • Мнения: 726
Те се пият при умора- действат ободряващо, имат ефект. За подсилване на организма-не бих казала, но за недоспали са супер.

# 7
  • Мнения: X
И аз пих съвсем скоро, малкия беше с много висока Т няколко дни и аз по цяла нощ не спях, на всичкото отгоре единия ден се падаше нова година и имах и гости. Наложи се да изпия две ампули - много съм доволна! бях свежа цялата вечер! Е не свежа чак де....щото си имах вид на бито куче:( ама имах достатъчно енергия да се справям и с гостите и с малкия - най-вече!

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Купувала съм на мъж ми. Не беше очарован и не сподели да е почувствал кой знае какъв ефект.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Пила съм, да. Никаква разлика не забелязах. Плацебо, ако питаш мен...

Общи условия

Активация на акаунт