Нещо интересно!!!

  • 2 385
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 903
Прибирайки се от пазар на Памперси в Кауфланд и отваряйки пакета намирам ето това:

http://snimka.bg/album.php?album_id=93754

Я кажете какво да си мисля сега???

# 1
  • Мнения: 517
какво намираш?  newsm78

# 2
  • Мнения: 903
Разминават се картинките на всички пампита в пакета  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 3
  • Мнения: 1 416
Неприятно... Не е кой знае какво, все пак. Не се ядосвай!  Peace

# 4
  • Мнения: 903
Не се ядосвам само искам да покажа и да разбера има ли други  Joy Joy Joy

# 5
  • Мнения: 9 481
Защо изобщо се учудваш, че n-тото качество е попаднало в твоите ръце ...ама цената си е редовна нали?
Скоро разбрах че в европейските държави "Pampers" имало и за момчета и за момичета...ама тук-нейсе #Cussing out
В тази връзка се загледах и аз в пакета който купих последно-пише "unisex"

# 6
  • Мнения: 1 701
Аз пък си помислих, че са залепени...  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 229
Разминават се картинките на всички пампита в пакета  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Аz съм в чужбина и досега не съм виждала цял пакет с памперси,които да имат еднакви картинки newsm78 Мисля,че си е нормално да са раzлични...

# 8
  • Мнения: 9 990
Ами те са си различни картинките-даже са по две картинки на памперсче. hahahaЗа такова нещо следва да са намалени, но тук и промоциите са с надценки, така че.....Не, че детето ще забележи и ще се травмира, ама ей така-за спорта-машината явно е прецакала нещо, това е ясно...

# 9
  • Мнения: 1 896
Защо изобщо се учудваш, че n-тото качество е попаднало в твоите ръце ...ама цената си е редовна нали?
Точно по тая причина спряхме да използваме памперс. Бяхме със сина ми в Скандинавия като беше на 4-5 месеца и видях какъв "Pampers" продават там и какъв тук. А ценовите им претенции са доста високи. Като се върнахме не съм ги купувала. После и всичко на Procter&Gamble спрях. Това е доста некоректна компания като цяло и е в много черни списъци на разни организации на потребители, еколози и т.н.

# 10
  • Мнения: 4 629
И в нашите кутии с памперси картинките са различни. Нищо интересно не намирам в това  newsm78

# 11
  • Мнения: 1 877
Не се ядосвам само искам да покажа и да разбера има ли други  Joy Joy Joy
На мен не ми се е случвало

# 12
  • Мнения: 9 990
И в нашите кутии с памперси картинките са различни. Нищо интересно не намирам в това  newsm78

Стига беее, не виждате ли?Не, че са различни, а са напечатани на криво.На един памперс реално има по две отрязани картинки, не една цяла... Laughing

# 13
  • Мнения: 966
на мен не ми се е случвало,ама това може да е инцидентен случай

# 14
  • Мнения: 1 520
И на мен ми се е случвало, не беше целия пакет, а само половината. Но не виждам проблем. Само това да им е дефектното, в крайна сметка не ги купувам заради картинките.

Общи условия

Активация на акаунт