СМЯНА НА ГИНЕКОЛОГА !!!

  • 524
  • 3
  •   1
Отговори
  • sofia
  • Мнения: 171
Здравейте майчета,

наложи се да сменя гинеколога и се оказа доста трудна работа. Thinking
личната ми лекарка не иска да ми даде направление защото още не било ясно с новия рамков договор дали имам право да си сменя лекаря.изпрати ме при стария гинеколог /а тя е  #Silly /да ми даде бележка че вече няма да ме наблюдава и евентуално тогава мога да получа ново направление.
моля ако някой се е сблъсквал с този проблем да помогне.
 ooooh!

# 1
  • Мнения: 1 734
Бях чела, че на бременни нямат право да им се отказват направления, също така че прегледите по ЗДК са безплатни. Така че отстоявай си правата и си искай ново направление за гинеколог

# 2
  • Мнения: 4 965
Цитат на: sia
Бях чела, че на бременни нямат право да им се отказват направления, също така че прегледите по ЗДК са безплатни. Така че отстоявай си правата и си искай ново направление за гинеколог


И аз мисля така.
Личната е длъжна да ти даде направление, а от гинеколога трябва само да си вземеш картона, където отбелазва развитието на бременността. Това с бележката е пълна глупост. Друг вариант е да отидеш директно в ж.к. на някоя специализирана болница и да си направиш абонамент - мисля, че няма да ти искат направление.

# 3
  • Мнения: 773
аз сега ще си сменям гинеколога. личния лекар ми обясни че трябва да взема направление от гинеколога в което да пише обективното ми състояние. няма право да ти го откаже. с това направление отиваш при който искаш гинеколог.
ако имаш още въпроси питай.

Общи условия

Активация на акаунт