graco mosaik???

  • 695
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 549
Aми искам такова чудо.Има ли някой впечатления от този модел и знаете ли повече подробности?Колко струва,лека ли е и тн.

# 1
  • Мнения: 533
Грако по принцип се водят за леки и лесно управляеми и аз съм се спряла на тях по препоръка на една случайно видята на улицата количка на Грако. Притежателката и изтъкна 2 приоритета ЛЕКА и ЕВТИНА.Проблемът е в доставката.Не се знае колко ще ни излезе поръчка от САЩ или Канада...

# 2
  • София
  • Мнения: 2 819
Ние сега поръчахме Грако Спри. До няколко дни ще ни я доставят и като събера впечатления ще ви пиша. Но не мога да кажа, че са евтини. В Пловдив и София се предлагат. Не знам защо ще ги поръчвате от САЩ.

# 3
  • Мнения: 4 428
Ние сега поръчахме Грако Спри. До няколко дни ще ни я доставят и като събера впечатления ще ви пиша. Но не мога да кажа, че са евтини. В Пловдив и София се предлагат. Не знам защо ще ги поръчвате от САЩ.

Защото в САЩ количките са о/о 200 долара, а тук ги продавад над 1000лв  Money

# 4
  • Мнения: 533
Ние сега поръчахме Грако Спри. До няколко дни ще ни я доставят и като събера впечатления ще ви пиша. Но не мога да кажа, че са евтини. В Пловдив и София се предлагат. Не знам защо ще ги поръчвате от САЩ.
От България ли сте си я поръчали?В сайта им цените са от 150-250$(количка + столче за кола)http://www.gracobaby.com/products/search.asp?Ntt=Quattro+Tour&am … 5&Ntk=Product.Тук най-опростените модели са от 1000 лв.Дано да има по-разумни вносители.Моля,да споделите как е минала покупката.Живо ме интересува.Всичко добро желая!

# 5
  • Варна
  • Мнения: 616
Аз имам ето тази http://www.pakostnik.com/productdetails.php?id=1612. Ползвах я малка част от лятото, но е много удобна.

# 6
  • Мнения: 1 544
Моя приятелка има точно този модел и е много доволна лека е и е удобна но за дете над 7-8 месеца. Аз по цял ден съм с нея и по мое мнение единствените и недостатъци са че е доста тясна и въобще не вози добре друса яко ама за лека количка с малки колелца това е нормално.
Иначе като цена в София е 540 лева а неината я донесоха от Щатите за 94 долара.

Общи условия

Активация на акаунт