д-р Виденов гинеколог в Шейново

  • 3 976
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 306
Някои ще ми каже ли нешто за д-р Виденов гинеколог в Шейново?

Последна редакция: ср, 10 яну 2007, 19:44 от Ellypr

# 1
  • Мнения: 1 817
Koi videnov? Star6i ili mlad6i te interesuva? teost rosen ili slavi?...
ako iska6 pi6i na li4ni.
pozdravi!

Моля, пишете на кирилица!

Последна редакция: пн, 06 фев 2012, 08:27 от Reza

# 2
  • Мнения: 1 817
izvinjavai, pisah ti dulga tem predi tova, no ne stana da ja publikuvam, ta za tova kratuk otgovor...
bila sum i pri dvamata, te sa ba6ta i sin. i gi poznavam li4no. kaji za kakvo ti trjabva ginekolog v 6einovo, tui kato te se s razli4ni poznania dvamata.

# 3
  • Мнения: 2 673
Аз съм със добри впечатления от явно младши Виденов! Мълчаливичък е, но пък ми постави ВЯРНА диагноза, взе ме "на сериозно", когато имах проблем, че...нали знаете .....лекарите не винаги ни вярват... Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 6 779
Ако става дума за Слави Виденов,мога само хубави неща да кажа за него   bouquet.Той ме изражда и го направи по перфектен начин.Наистина е малко мълчалив,но пък е добър специалист и готин като човек.

# 5
  • Мнения: 1 817
Popitah koi ima6 v predvid, tui kato gi poznavam i dvamata- Slavi(mlad6i) e dobur za rajdane. A Rosen(Videnov star6i) moje da ti pomogne i za po-zavurtjani slu4ai, tui kato e s mnogo dulug trudov staj i dosta dulgo be6e 6ef na rodilnoto v 6einovo...
Ako te interesuva ne6to spezialno, pitai!
Pozdravi i uspeh!

# 6
  • Мнения: 32
Препоръчаха ми да раждам при д-р Росен Виденов в Шейново. Не съм ходила още на консултации при него, но мисля към него да се насоча. Какво ще ми кажете за него, какви са ви впечатленията?

Общи условия

Активация на акаунт