тоалет за кума?

  • 1 853
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 680
Момичета помагайте ,ще ставам кръсница април месец искам предложения за тоалет,много ми е трудно защото несъм от слабите,а не ми се е налаголо да обличам нещо толкова официално и незнам кое би ми стояло добре и би прикривало това онова! Embarassed Tired

Моля ви дайте идеи,ще съм ви много благодарна! Hug

# 1
  • Мнения: 5 622
Идея нямам, ама искам да ти кажа, че искрено ти завиждам, че ще ставаш кума. Искам и аз  Blush

# 2
  • Мнения: 7 430
Скоро бях кума и още с несвалените килца се чудех какво да облека, но си намерих идеалния тоалет  Peace
Костюм от потник и пола - френски стил Wink
Ето тук може да видиш Peace

Всички много го харесаха тоалета - само да бях по слабичка....ама нищо Wink
И аз чакам пак покана за кумове Mr. Green

Късмет в избора и весело изкарване на сватбата Wink

# 3
  • Мнения: 680
БУБE,и аз много се вълнувам ама голям ми е проблем тоя тоалет,направо незнам какво ще правя с тея килца! Sad Close
Дитка,много ти е готин тоалета,и аз мисля някаква такава комбинция или рокля може би-незнам! Thinking

моля дайте предложения! Praynig

# 4
  • Мнения: 1 165
Идея и аз не мога да ти дам, но според мен най-добре се поразходи малко по магазините, пробвай няколко варианта - пола с потник и сако, панталон или рокля, каквото си избереш.Така най-реално ще можеш да прецениш какво ти харесва

# 5
  • Мнения: 1 058
Аз бях кума два пъти. Втория път след раждането и това ми даде стимул да отслабна малко. И двата пъти бях с пола, а втория имах и сако. Нистина трябва да пробваш различни варианти, за да разбереш какво ти отива най-много.

# 6
  • Мнения: 28
Мисля, че рокля с дължина около коленете, или дължина каквато на теб мислиш че ти отива и едно сако би било невероятна комбинация! Майка ми е пълничка и това е една от любимите и комбинации! Бих добавила - спестява и доста килца и изглежда наистина стилно!
 Ще бъдеш страхотна, просто се отпусни и се забавлявай!

# 7
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Moжеш да комбинираш панталон/пола + блуза/риза + туника с асиметрична дължина, така няма да те очертава толкова, и ще си елегантна  Peace

# 8
  • Мнения: 1 616
Ох, и аз ще съм кума през май месец във Варна... Много се вълнувам, ама съм в потрес какво да облека. Хем искам да е нещо свежо-елегантно, хем пък да не е сковано-официално. Не искам да е черно, нито пък бяло. Засега си мисля за някаква хубава вталена рокличка в морски цветове, комбинирана с болеро, или дълъг панталон, съчетан с бюстие или някаква умерено екстравагантна блуза. Приемам и други идеи... Praynig

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 6 322
Eто някои интересни и лесно изпълними тоалети .Дават ги за сватби и поводи :





А тези рокля мисля,че успешно ще прикриват килограми :



# 10
  • Мнения: 7 474
Аз имам бял панталон с дълга туника за такива случаи  Flutter Тази е за бременни , но нещо подобно е  Laughing

Последна редакция: нд, 14 яну 2007, 10:05 от Leo*

# 11
  • Мнения: 1 616
Галхен, страхотни предложения! Мислех си точно за нещо като от първата и втората снимка. Рокличките също са хубави, но на моята нискостъблена късокрака фигура се опасявам, че няма да стоят добре.

# 12
  • Мнения: 461
Като гледам - нищо интересно няма по магазините след празниците, а и подготовката на абитуриентите е на дневен ред!
Тоалетите за кума, които се предлагат в сватбените магазини като цяло са тип бални и са подходящи за вечерни сватби.
Друго, което ми прави впечатление е, че няма избор от цветове.

Също така, не е лошо да се уточните с булката за стила на облеклото - не е много подходящо, тя да е със стилен тоалет, а ти с романтична рокля в стил "фантазе" или костюм с пенсионерски десен. Не трябва да я "заслепяваш" и с по-фрапиращи и скъпи бижута и аксесоари. Simple Smile   
 
Много е стилно и подсещащо за гостите на сватбата, в облеклото на кръстника да има аксесоар в един от цветовете на твоя тоалет.
Накрая кой кум, кой сват, кой брат ...  Laughing ... да е ясно поне кой е кумът!
Успех!!! Peace

# 13
  • Мнения: 7 474
Може ли някой да уточни за сватба ли става въпрос или за кръщене все пак? защото  заглавието е за кума , а постинга за кръщене newsm78

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 6 322
Нимфетке,радвам се,че ти дадох идея, а за рокличките - те са с висока талия /както и второто бюстие /,а тя оптически издължава и мисля,че и за твоя случай ще са подходящи.А и не вярвам да е чак толкова зле.Панталон повче би влошил визията според мен при такъв проблем.

Общи условия

Активация на акаунт