Ползвали ли сте услугите на д-р Харитонова?-педиатър във Варна

  • 1 666
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 307
Познавате ли работата на д-р Харитонова- педиатър във Варна, прави посе6тения по домовете. Какви са отзивите ви за нея?

# 1
  • Мнения: 125
Дъщеря ми от 4 г. е при нея и въобще не съм доволна .Смятам да я сменя сега ,когато се роди второто ми дете.Няма да забравя какъв ужас изживях ,когато откриха на дъщеря ми Е-коли във яслата ,д-р Харитонова ни гледаше все едно сме най-мръсните хора на света ,на нея такова нещо не й се било случвало ,разплака ме и от горе на всичко цялата клиника знаеше .По-късно ,когато се консултирахме с д-р Кирязов той ни каза ,че явно нашата докторка няма голяма практика,защото това е много често срещано при децата и се лекува с антибиотик както повечето бактериални инфекции.Дори не ни се обажда за профилактичните прегледи .Няма да забравя унижението, на което ни подложи.

# 2
И моето момченце беше при нея записано. добре,че навреме се усетих да я сменя.
в началото бях доволна от нея,но после нещо не ни помагаше особено.като прибавим и големите опашки,защото има много записани пациенти,абе, незнам. Чувала съм много добри отзиви за нея,но лично на нас не ни допадна лечението й.

# 3
  • Мнения: 4 578
не мога да разбера какъв е точно въпроса , дали да я ползваш като частен лекар на домашно ли?
защото по здравна каса не приема пациенти понеже да не кажа половината град  ама мн деца дори живеещи в по  далечните  квартали са при нея
явно е добър лекар щом има толкова мн пациенти

Общи условия

Активация на акаунт