бисквитки плазмон без глутен

  • 1 077
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 273
Здравейте, мисля да взема на малката бисквитки плазмон, и да слагам по 2м.л. в вечерното и мялко ,(150гр мялко)но нямали да стане гъсто млякото ,  newsm78 защото то си е гъсто и без друго ние сме на фризовом. или трябва да и давам от Фризолак като слагам бисквитки.
Благодаря предварително

# 1
  • Мнения: 4 621
Няма проблем да слагаш в млякото- бисквитите се разтварят много добре и консистенцията не става кой знае колко по-гъста. Не мисля, че е добра идея да даваш друго мляко.

# 2
и аз слагам по две бисквитки и няма проблем

# 3
  • Мнения: 46 438
Не се сгъстява много, с това няма да имаш проблем Peace но София така се разяждаше от тях, че после ядеше по цяла нощ  ooooh!

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Моя син много го обича този плазмон.Освен в млякото слагам и в кашите ,които съм му купила и не ги е харесал.С плазмона ги яде.

# 5
  • Мнения: 2 897
Почти остава непроменено по гъстота,не се притеснявай Peace

# 6
  • Мнения: 887
Не се сгъстява въобше млякото.Давай ги спокойно с млякото,което използваш.

# 7
  • Мнения: 638
Намесвам се и аз в темата с въпрос.
Мога ли да дам бисквититеПлазмон без глутен на 4 месе4но бебе ,което папка ве4е плодови пюрета САМО!Не съм въвела други храни все о6те!Това май 6те се с4ита за нова храна?A mislq da продължа със зелен4уково в края на месеца.Какво 6те кажете.

# 8
  • Мнения: 3 499
Няма проблем да слагаш в млякото /Плазмон имат бисквити, които са специално за разтваряне в млякото/, няма да стане гъсто.

# 9
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 379
Намесвам се и аз в темата с въпрос.
Мога ли да дам бисквититеПлазмон без глутен на 4 месе4но бебе ,което папка ве4е плодови пюрета САМО!Не съм въвела други храни все о6те!Това май 6те се с4ита за нова храна?A mislq da продължа със зелен4уково в края на месеца.Какво 6те кажете.

На 4ри месеца не е ли още рано за бисквити, дори и без глутен? Все пак те са доста въглехидратни. След време си захрани бебото със зеленчуково пюре, каша и после поглеждай към бисквитките.
Това е моето мнение  Peace

# 10
  • Мнения: 27 524
Няма проблем да слагаш в млякото- бисквитите се разтварят много добре и консистенцията не става кой знае колко по-гъста. Не мисля, че е добра идея да даваш друго мляко.

 Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 15 198
Намесвам се и аз в темата с въпрос.
Мога ли да дам бисквититеПлазмон без глутен на 4 месе4но бебе ,което папка ве4е плодови пюрета САМО!Не съм въвела други храни все о6те!Това май 6те се с4ита за нова храна?A mislq da продължа със зелен4уково в края на месеца.Какво 6те кажете.

На 4ри месеца не е ли още рано за бисквити, дори и без глутен? Все пак те са доста въглехидратни. След време си захрани бебото със зеленчуково пюре, каша и после поглеждай към бисквитките.
Това е моето мнение  Peace


И моето. Изобщо не съм давала бисквити. Нито в мляко, нито за гризане. И до днес Иво е опитвал има-няма 2-3 бисквити. Не виждам причина да ги давам.

Последна редакция: нд, 21 яну 2007, 23:52 от Vivi

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 3 070
Аз отскоро започнах да давам от въпросните бисквити. Сипвам й по една супена лъжица в плодовото пюре, което давам за следобедна закуска.

# 13
  • Мнения: 170
По-добре си вземи бишкотено брашно плазмон , на бебо му слагам на 160 гр мляко една изравнена малка лъжичка и го пие с биберон 3 на AVENT.Определени го засища и не се буди нощем.

# 14
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Няма проблем да слагаш в млякото /Плазмон имат бисквити, които са специално за разтваряне в млякото/, няма да стане гъсто.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт