Частна детска градина в Бургас?

  • 925
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 160
Здравейте. Пиша в този форум, защото мисля, че тук повече хора влизат и вероятността да ми отговорят е по-голяма. Ако все пак не е за тук моля преместете я.
До сега майка ми гледаше детето, но баща ми се разболя и тя е с него в болница в София. Взех си отпуска за да си гледам сина, но това са броени дни и другата седмица трябва да съм на работа. Няма кой да го гледа. В държавните детски градини няма места и затова търся частна. Някой преди време ми беше споменал за такава в М. Рудник / ние живеем там /. АКО НЯКОЙ МОЖЕ ДА МИ ПОМОГНЕ С КАКВАТО И ДА Е ИНФОРМАЦИЯ ЩЕ МУ БЪДА МНОГО БЛАГОДАРНА.

# 1
  • Мнения: 1 893
Колко е голямо детето?
Някъде около икономическия техникум има частна ясла- чух много добри отзиви.
Някъде около РУ на МВР има частна детска градина- взимат деца от година и половина. Ако те интересува утре ще ти дам телефонен номер.
Ако детето е над три години, може и в "Палавници". Там е супер, но няма възможност да спят на обяд.
Дано съм била полезна.

# 2
  • Мнения: 160
Благодаря за информацията. Детето ми е на 2 години и 5 месеца. Даста е срамежлив и яденето му е голям проблем. Затова си мислех, че ако е в частна градина ще е по-добре т.к. предполагам, че и вниманието от страна на персонала ще е по-голямо. По принцип нямам нищо против другите градини, но за да постъпи детето трябва да е записано доста отдавна, а моето не е. Ще ти бъда благодарна ако можеш да ми дадеш телефони.

# 3
  • Мнения: 1 893
Щом няма три години, можеш да попиташ в яслата до икономическия. Чух че е добра, но нямам телефон или точен адрес.
На тази до МВР-то ще ти кажа телефона утре, но тя е смесена- от година и половина до шест години.

# 4
  • Мнения: 51
Яслата до икономическия  е "Ани" - тел. 825273.
Има и някаква полудневна детска градина "Защо" на ул. "Сливница" - тел. 0888 26 11 74, 0885 872575.

# 5
  • Мнения: 160
Благодаря ви за инфото. Сега трябва да намерим "нашата" детска градина.

# 6
  • Мнения: 798
Вчера ми казаха за една частна детска градина в центъра. Намирала се на ул"Александър Стамболийски "14. Това е някъде около младежкия дом. Но не знам никакви подробности. Ще ходя да разучавам за какво става въпрос.

# 7
  • Мнения: 229
Има частна детска градина на ул Д-р Нидер 8, вземат деца над 2 години, и ако се наложи работят и в събота, а съм чувала че при нужда децата могат да останат по изключение и за през ноща /майката беше в командировка и остави детенцето си за петък вечерта в градината/

# 8
  • Мнения: 208
Вчера ми казаха за една частна детска градина в центъра. Намирала се на ул"Александър Стамболийски "14. Това е някъде около младежкия дом. Но не знам никакви подробности. Ще ходя да разучавам за какво става въпрос.
Някой знае ли нещо повече за тази градина да не става въпрос за Патиланци?

Общи условия

Активация на акаунт