Йога и бременност?

  • 479
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 724
Здравейте на всички Heart Eyes
Искам да Ви попитам ходихте ли на йона по време на бременност и как ви се отразяваше това? Simple Smile
Къде в София да ходя?Ако някой е ходил нека да ми препоръча къде и по колко пъти в седмицата?
Благодаря предварително Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 896
През бременността си правих сама асани от йога, тогава още не бях открила мястото, а и голяма част от времето бях я в чужбина, я извън София.
Но след като родих се оказа че близо до нас в Гео Милев има един страхотен йога център, където има занятия и за бременни, и за майки с малки бебета.
Центърът се намира в една нова кооперация на ъгъла на бул. Шипченски проход и ул. Николай Коперник. Влиза се отзад откъм паркинга.
Ние с моето дете ходихме само веднъж, защото той се оказа прекалено голям - тичаше наляво-надясно и аз не можех нищо да правя. Но съм във възторг от обстановката, от момичето, което водеше занятието и от начина по който премина то.

Последна редакция: чт, 11 яну 2007, 10:14 от basilisk

# 2
  • Мнения: 547
За йога не знам, но аз ходих на пилатес за бременни на стадион В. Левски и бях много доволна. Спрях чак като влязох в деветия месец.

# 3
  • Мнения: 121
А можеш ли да дадеш малко повече инфо за пилатеса на В. Левски

# 4
  • Мнения: 2 309
Имах огромно желание, но така и не успях, защото бях с проблемна бременност и трябваше да лежа, ако нямаш противопоказания е чудесно да ходиш на йога, ще ти помогне и за раждането.

Общи условия

Активация на акаунт