Цените ли старинните вещи

  • 2 137
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 329
Цените ли старинните вещи и намирате ли им място в модерния дом? Много ми допада тази хармония, в италианската BRAVACASA присъства навсякъде и с удоволствие разглеждам и се наслаждавам на идеите им.

# 1
  • Мнения: 1 520
Някой ми допадат, някой не.
Но съм на периоди, по някога залитам по модерното, а като ме налегне някаква меланхолия ми харесват и антиките.
В дома ни нямаме обаче.

# 2
  • Мнения: 801
да, харесвам старинни мебели и изобщо предмети, че и дрехи - по уютно ми става, отколкото с ултрамодерни, но не винаги функционални неща, ее, особено в мебелировката...но може би защото съм археолог......

# 3
  • Мнения: 4 380
ОБОЖАВАМ старинни вещи, и антики. Не мога да кажа, че всяко нещо бих си сложила в къщата, но умея да подбирам подходящите, реставрирам и декорирам ако се наложи и да ги впиша в интериора (без значение в какъв стил).

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Още не съм собственик на най-старите неща, останали от предците ми, но...
Ако един ден ми ги завещаят, ще им намеря място и то почитно у дома. Харесвам старини.

# 5
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Харесвам. Имам!

# 6
  • Мнения: 329
Моя близка има доста неща, които са и подарък и на които се възхищавам, представям си как са били употребявани- малко кученце VMF със златна лъжичка, за чер пипер или сребърно огледало гравирано с пожелание за любимата жена. Някой вещи , обаче ми навяват носталгия.

Последна редакция: чт, 11 яну 2007, 18:22 от siren

# 7
  • Мнения: 3 268
Бих харесала сервиз от порцелан и сребърни прибори за хранене например,но на старинните мебели и тем подобни вехтории никак не съм фен.А и домът ми е  с модерна визия и тези неща просто няма да се вързват на нищо.

# 8
  • Мнения: 2 700
Да ценя ги и ги имам. Но ми е много смешно когато попадна на място, където домакините видимо са решили да си закупят по малко история.

# 9
ценя ги, домът ми е в този стил подреден, сигурно защото и аз съм ...археолог Grinning

# 10
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
... сервиз от порцелан...

всъщност, ето че съм излъгала. Имам вече една антика. Баба ми ми подари сватбения си подарък: сервиз от чешки порцелан.

# 11
  • Мнения: 3 268
... сервиз от порцелан...

всъщност, ето че съм излъгала. Имам вече една антика. Баба ми ми подари сватбения си подарък: сервиз от чешки порцелан.
Ето за тови ти завидях вече.Обожавам красив порцелан. Flutter

# 12
  • Мнения: 329
Сетих се за една порцеланова вазичка, която си купих на улицата и в последствие забелязах , че от едната страна кученцето , което има е всъщност част от счупена дръжка, която собственикът и е оформил , боядисал, почти назабележимо, като глава на кученце, явно доста е държал на нея, така ми стана още по-скъпа, като сантиментална стойност.

# 13
  • София
  • Мнения: 10 291
По-скоро харесвам вещи със сантиментална стойност  Sick

Мама ми подари за сватбата, сребърни чаши, които са и подарени от свекърва и, а на нея съответно от прабаба ми... много си ги ценя  Embarassed

Последна редакция: чт, 11 яну 2007, 23:15 от nad_tab

# 14
  • Варна
  • Мнения: 25 212
По-скоро харесвам вещи със сантиментална стойност  Sick

Мама ми подари за сватбата, сребърни чаши, които са и подарени от свекърва и, а на нейя съответно от прабаба ми... много си ги ценя  Embarassed

Оооо, това е страхотен подарък Peace
И аз много обичам старинни неща, но нямам такива за съжаление.

Общи условия

Активация на акаунт