Преeкламспия и изследване

  • 847
  • 5
  •   1
Отговори
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Здравейте Мили Дами,

Не зная дали тук е правилното място да задам въпроса си, ако не е, то моля, за извинение и моля, да бъде преместена там където и е мястото.Пиша тук защото "Искам бебе" ми звучи на място.
Благодаря ви за разбирането!

А сега: преди време попаднах не една тема за преклампсия и някакво изследване на кръвта ли беше, нещо си там като изследване за съвместимост между мъжа и жената ли, за кислород ли що ли - такива разни ми се спотайват в спомените? Някой беше така добър да обясни какво се прави за да се избегне евентуална повторна прекламсия или поне да се намали риска.Ако някой нещо знае по въпроса, моля да пише  Praynig
Дали бях ясна  Embarassed
Благодаря, че се отзовахте Hug
Аз търсих също отново, но май за съжаление е в загубените теми преди известно време Confused

Прекрасен ден желая от сърце!   bouquet

P.S. по-късно видях, че тук е май по-правилното място да задам въпроса си.Писах и в "Искам бебе"

Последна редакция: чт, 11 яну 2007, 23:25 от s_sunny

# 1
  • София
  • Мнения: 6 356
аз не съм чувала да има такова изследване, но това нищо не значи.
опитай да търсиш по "прееклампсия" - пише се с двойно Е.
то напоследък търсачката когато работи, дава някакви странни резултати.

не съм чувала също така, появата на прееклапмсия да има връзка с някакви характеристики на мъжа, от който е заченато детето.

# 2
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
И аз не бях чувала, но съм сигурна, че прочетох тук нещо.Даже си го бях записала, защото в дадения момент търсех много информация по въпроса за прееклампсията, ама........
Може за партньора да не е баш така, просто вървя по спомени newsm78

# 3
  • Мнения: 7 718
Таня, моля те, поправи заглавието с две "е"-та заради търсачката. Laughing

# 4
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Поправих я Embarassed
Моля, да бъде простено невежеството ми! Hug

# 5
  • Мнения: 7 718
Това не е невежество. Не си лекар. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт