гювечета с бутер тесто-опитайте!

  • 1 658
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 127
    Наскоро ми казаха тази рецепта и аз я опитах-много вкусно,ефектно и лесно. Взимате паничките за гювечетата и ги помазвате с масло. След това вътре нарязвате общо взето каквото имате и каквото ви хрумне. Аз сложих пушено месо,кашкавал, гъбки,топено сирене и сирене. общо всички нарязани продукти са са максимум до половината на паничката.
    Взимате един пакет бутер тесто и го нарязвате на квадрати, с големина,за да модат да покрият паничката на гювечето, дори и малко да излиза отстрани. Взимате едно квадратче бутер тесто и покривате отгоре паничката и запичате на предварително загрята фурна на 220 градуса!
    Обикновено от едно бутер тесто 2 кг.аз правя 8 квадратчета.
    Като се изпекат, в чинии се обръщат, така че върху бутер тестото да са гъбките,месцето и другите.

# 1
  • Мнения: 5 873
Звучи интересно.Ще си запиша идеята.Благодаря.

# 2
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Звучи много ефектно , а за вкусното със сигурност е така ....ще прабвам! Тенкс !!!

# 3
  • Вече на село
  • Мнения: 569
Чудничко!  Peace Само да попитам, нещо като сосче получава ли се, за което да се внимава при обръщането на паничката  newsm78

# 4
  • Мнения: 127
е малко от масълцето и гъбките,но това не е нищо

# 5
# 6
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Предложението е чудесно. Още тази вечер ще го изпробвам  Hug

# 7
  • Мнения: 5
Здравей petiv2 
Simple Smile
Нещо такова ли имаш пред вид:

http://forum.bgkulinar.net/viewtopic.2680.html

# 8
  • София
  • Мнения: 35 813
Идеята е интересна, ще опитам някой път. Мерси   bouquet

# 9
  • Мнения: 1 182
Мммм много вкусно ми звучи!Ще го пробвам задължително!Благодаря за идеята!  chef

# 10
  • Мнения: 127
ipa точно това имах предвид

Общи условия

Активация на акаунт