Великден наближава - бродерийки

  • 11 823
  • 23
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 896
Здравейте,
Има ли някой мотиви с великденска тематика?
За миниатюри - да стават за картички например.
Благодаря  bouquet

# 1
  • Мнения: 725
и мам много ще ги кача в един сайт да си избереш ,но до 1-2дни ,аз сьщо сьбирам идеи .

# 2
# 3
# 4
  • Мнения: 1 065
това с миниатюрите ми наостри ушите  Laughing за Коледа успях да ушия само за 3 картички и 1 украшение за елха, но ако започна сега наистина има повече време.  моделите свалих от нещо публикувано от Хипатия, но май нямаше нищо великденско.

# 5
  • Мнения: 725
http://velina.mylivepage.com/image/index?page=1&act=idx
тук почнах да качвам в сьбота ще кача и останалите/натисни вьрху картинката да ги видите ясно/

# 6
  • София
  • Мнения: 896
Рачето, много са красиви. А схемите имаш ли и можеш ли да ги качиш?  bouquet

# 7
ra4e като видях какво си публикувала  Heart Eyes усещам че ще започна и аз да се вихря с конците.
Отдавна съм започнала една великденска покривка за маса но имам още да шия. Другата седмица ще ви покажа какви съм ги натворила  Crazy с нагледен снимков материал Wink

# 8
  • Мнения: 2 910
ra4eto, ако не е много нахално, би ли ми обяснила как точно си направила яйцата от снимка №9. Това е страхотна идея за благотворителния Великденски базар.
За тези става въпрос: http://image009.mylivepage.com/chunk9/282689/214/33272479.jpg

# 9
  • София
  • Мнения: 708
според мен са кухи истински яйца и се лепи плата върху тях. Само не ми е ясно как да не се чупят черупките, трябва да се напълнят с нещо. Дано се включат мами с идеи

# 10
  • Мнения: 3 810
Може да не стане точно като на снимката, но може като възглавничка, пълна с вата. Ширитчето- зашито.

# 11
  • Мнения: 377
Много са хубави тези зайчета и пиленца- и аз май ще се запаля по бродерията Wink

# 12
# 13
  • Мнения: 679
Despina, много хубави неща си открила!

Ето и от мен малко пиленца и патенца. Извинявам се за лошото качество, но картинките в списанието бяха много малки. Ако ви е трудно да разчетете схемите, мога да пробвам да ги пооправя.

   

# 14

Общи условия

Активация на акаунт