''3v1''TRIKOLKA

  • 2 087
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Някой да знае има ли в България не6то подобно http://www.imaginarium.it/vIE/TiendaProducto.asp?aspidProducto=26074

# 1
  • Мнения: 4 428
Споменаваше се в стари теми това колело, но доколкото си спомням го имаше в Гърция, не в Бг  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 195
В каталога на Мothercare го има.Можеш да питаш,дали могат да ти го доставят.

# 3
  • Мнения: 8
БЛАГОДАРЯ ВИ!!! Намерих го в сайта им и нямам тьрпение да проверя дали 6те може да се достави и колко 6те струва. АКО НЯКОИ ЗНАЕ да пи6е. http://www.mothercare.com/gp/product/B000JFFBH8/sr=1-44/qid=1168 … 1031&mcb=core

# 4
  • Мнения: 9
Trikolkata e jestoka, dali uspia da razberesh dali ia dostaviat i kakva e cenata?

# 5
  • Мнения: 8
Обадих се в Mothercare (на 12-петък) и няква мацка ми каза,4е не е сигурна и 4е 6те провери как стоят нещата.Записа ми тел.номер и 6те ми се обадят,но за сега нищо. Weary

# 6
  • Мнения: 9
Az susto zadeistvah poznati da mi nameriat i stom poluca otgovor ste te informiram svoevremenno
Koito izprevari:)

# 7
  • Мнения: 8
Az susto zadeistvah poznati da mi nameriat i stom poluca otgovor ste te informiram svoevremenno
Koito izprevari:)
OK newsm10 Te mai niama da se obadiat.

# 8
  • Мнения: 1 207
Моля ви да ми кажте и на мен ако намерите от каде можеда си порачам такова колело newsm17.Много ми харесва.А случайно да знаете каква марка е?Просто е страхотно.ИСКАМММММ ГО cry

# 9
  • Мнения: 9
Za sega uspiah samo cenata da razbera-100EU,dobre e struva mi se. Sega ostava i da si go dokarame do BG

# 10
  • Мнения: 8
 
Za sega uspiah samo cenata da razbera-100EU,dobre e struva mi se. Sega ostava i da si go dokarame do BG
  Praynig Kude e 100EU.A na koia firma e,4e nemoga da razbera kak da go tursa v neta.Kagi ne6to pove4e

Последна редакция: пт, 19 яну 2007, 14:34 от kori95

# 11
  • Мнения: 1 544
Аз миналата година мислех да си го купя видях го в Италия. Името на фирмата която го продава е написана отгоре на линка който е пуснат в началото на темата / имаджинариум/ магазина им в Рим се намира на централната им гара и цената на колелото е 150 евро.
Това заради което азне си го купих е ,че столчето е за деца над 6 месеца а сина ми навърши 6 септември а есента и зимата въобще не са подходящи за такъв тип возило. Пролетта вече ще е за колелото но ако ще ползваме само него реших че няма смисъл да купувам това. На живо е много симпатично ,но ми се струва че столчето е много мъничко и може да се ползва много малък период от време.

# 12
  • Мнения: 549
жестоко е колелото

# 13
  • Мнения: 1 207
Мен като цена много ме устройва и ще порачам на брат ми който е в Испания да види дали ги има там,такмо ще си идва на лято точно когато ще можем да го караме.Само се моля  да го има newsm20

# 14

Общи условия

Активация на акаунт