За бебешкото креватче

  • 2 545
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 373
Здравейте бъдещи и настоящи мами Simple Smile Очаквам своята беба в началото на май, но както за всички друго, предпочитам да се подготвя от рано, за да съм спокойна. Sunglasses Та въпроса ми е за креватчето- къде и колко? Обикалям от една седмица по магазините , но нищо не харесвам. Всичко ми се вижда паянтово и гадно, а ми се иска легълцето да е масивно и здраво, за предпочитане от дърво. Мислих си да поръчам да ми направят , но като не знам на кой...Моля споделете малко опит Wink

# 1
# 2
  • Мнения: 5 026
Ние си направихме по поръчка. Поръчахме си го по-масивно, със сваляща преграда отпред. Търси по мебелните къщи.

# 3
  • Мнения: 1 517
Ние, след дълго обикаляне на всякакви бебшки магазини, се спряхме на Дибо - много сме доволни, мебелите им са чудесни, цените също са разумни.
http://www.dibobg.com/

# 4
  • София
  • Мнения: 107
Ние си купихме креватче, дървено с решетки от всички страни от магазин Аико в Люлин, струваше 180лв. Там има доста модели на няколко фирми и хубавото е, че попринцип имат в наличност и можеш да си го вземеш веднага.

# 5
  • Мнения: 1 531
ела при нас в отчетни, под-форум 'май-септември', МАЙ-ска тема  Hug

# 6
  • Мнения: 155
Нашето е дървено, с решетки от всички страни. С три нива на матрака. Много съм доволна. Купихме го от Premaman. Белгийско е и струваше 360лв. без матрака. Избрахме мотрак за 230лв. Твърд, с подложки и непромокаем.
Иначе има много хубави легла и доста по-масивни в магазин Mothercare. Ние искахме по-леко. Стои много средиземноморски и слънчево. Цените им са от 400 до 1200лв. Също ти препоръчвам магазин Малечко. Има голямо разнообразие, но цените са пак около 600-900лв.

# 7
  • Мнения: 115
Нашето също е на Дибо и сме доволни Купихме си и шкаф за повиване от същата фирма, много е удобен.

# 8
# 9
  • Мнения: 864
Виж тук може да ти хареса нещо пък има и ракли,гардеробчета http://e-mebeli.bullaris.com/products.php?room=%E4%E5%F2%F1%EA%E … ory=%EB%E5%E3%EB%

# 10
  • Мнения: 668
може да ти дам съвет да не купуваш легло с 2 решетки.ние сме с такова и е много непрактично.освен ако леглото ти не стой в средата на стята Simple Smile

# 11
  • Мнения: 1 586
Момичето отдавна си е купило легло,темата е от януари 07

# 12
  • София
  • Мнения: 2 658
Нашето също е на Дибо и сме доволни Купихме си и шкаф за повиване от същата фирма, много е удобен.
и ние така Peace

# 13
  • Мнения: 617
И нашето е от типа на Дибо пък може и тяхно да е  newsm78
Кошарката се люлее от страни има шкаф който е перфектен за повиване /щях да остана без кръст ако го нямаше/ и като се свали кошарката и шкафа става легло за малчугана като порастне. Взехме и скрин от тази фирма и всичко си се побира вътре много съм доволна от избора ни.
Леко раждане и здраво бебче.  Hug

# 14
  • София
  • Мнения: 39 715
Навремето мъж ми купи дървено легло от един мебелен магазин на "Ломско шосе" в Надежда. Мисля, че беше към 150лв. Леглото е здраво, ще отгледа още едно бебе Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт