Сънища от форума

  • 2 290
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 206
Разкажете сънували ли сте разни неща от форума /това ще е върховната степен на срастване с него/. Grinning
Аз преди не, но тази нощ си го сънувах направо...
Така като се срещам и запознавам с много майки, някои си казват аз си ви знам от форума, но други си мълчат, пък не са и длъжни хората да го казват. Често ми се случва да си говоря с някоя майка и тя да ми каже "а, знам, знам, това за вас го знам от форума" Shocked или пък "спасчо го познавам от форума". Или пък свекърва ми ми е казвала, че като е с него навън и някоя майка с количка е заглеждала и заговаряла малкия човек. Вече не се учудва. Laughing
До такава степен съм "стресирана", че тази нощ сънувах, че си говоря с една майка и тя ми говори да, да, да, аз съм си от форума, но не ми казва името. Та трябваше да направя някакви проучвания и разследвания да я разбера въпросната девойка коя е. Че чак и и име видях, беше нещо Велимира ли, Велизара ли, нещо такова. Съвсем изперках. Laughing
На вас случвало ли ви си е?

# 1
  • Мнения: 2 556
Още не  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 3 447
Да, оная вечер сънувах Дафодилия и Дафодилий как навиват прежда  Joy

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 306
О, най-редовно сънувам форумки. Последно Блонди и мъжа и. Всякакви сюжети....

# 4
  • Мнения: 15 619
Все още не съм, но не е късно все пак. Mr. Green

# 5
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не, не съм. Но Василена е сънувала Мая на Бу. Това не важи, нали? Те се познават.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 623
На няколко пъти ми се случва  Mr. Green
но как седя пред компа и споря ли споря.
Ако говорим за срастване с форума искам
да отбележа, че току що забелязах, че
ми е израстнал мазол на ръката с която
държа мишката и където се опира с бюрото  Shocked
Направо съм в шок  #Crazy

# 7
  • Мнения: 14 486
не, но то остава ли време за сън от този форум, че чак сънища  Mr. Green. но това което пишеш е обезпокоително. или пък просто с този интернет ставаме известни като холиуудските звезди - всички ги познават. за мен не е нормално.

# 8
  • София
  • Мнения: 5 289
Преди известно време сънувах Буба,бях в някакво подземие на нейния блок и я чаках,тя слезе с мъжа си,ама изобщо не беше той нали се сещате Laughing.Та като слезе й викам,а Дуци къде е, и тя:Няма да идва.Та така тръгнахме нанякъде.Ма тя си знае де аз й казах. Grinning

# 9
  • София
  • Мнения: 1 105
Велимира ли, Велизара ли, нещо такова.

Вергилия? Mr. Green

# 10
  • Мнения: 3 091
Откакто не съм сама, сънувам само сех... но не с форумки и форумци Sad
Ще ви държа в течение!

# 11
  • Мнения: 4 371
Сънувала съм много пъти форума, вече не помня какво. Последния път беше Кейси Mr. Green

Преди известно време сънувах Буба,бях в някакво подземие на нейния блок и я чаках,тя слезе с мъжа си,ама изобщо не беше той нали се сещате Laughing.Та като слезе й викам,а Дуци къде е, и тя:Няма да идва.Та така тръгнахме нанякъде.Ма тя си знае де аз й казах. Grinning
Joy
Буба живее в къща.

# 12
  • Мнения: 1 533
Сънувала съм мю и франзелата и аз как отиваме пеш през един сняг на софийска среща. Скоро сънувах че двама форумци са си регнали фирма ЕТ "Тони Сопрано&Жоро01" и бяха направили някаква ултрахипер рекламна кампания - "Купете този пакет" - В пакета имаше всичко - от бебешки бодита до вибратори. Този сън много ме притесни и ако сте забелязали, даже по-рядко влизам тука.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Калина ме подсети как веднъж сънувах, че се е влюбила в съфорумеца Борко и аз я предупреждавам да внимава, щото той ще я употреби и зареже  Joy

# 14
  • София
  • Мнения: 5 289
Преди известно време сънувах Буба,бях в някакво подземие на нейния блок и я чаках
Joy
Буба живее в къща.
Е знам,ама както казах не беше и с мъжа си Mr. Green.

Общи условия

Активация на акаунт