да ви се оплача(предродилна треска)

  • 1 008
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 888
Туко що идвам от лекарката  - имам 2см разкритие и почти изгладена шийка, а бебето тежи 3.200кг. Май пак ще се ражда. Може да е всеки момент. Нищо, че ми е второ, но   се страхувам като за първо. Май се страхувам повече за себе си - от болката при раждането, въпреки уверенията, че при първо бързо раждане, това ще е направо песен. Плаче ми се CryМъжо ме успокоява по телефона, но една буца като е заседнала в гърлооотоо. Ужасявам се от момента, когато ще почнат проклетите контракции #Puppy dogИ като знам, че може да е всеки момеент CryИска ми се всичко да е свършило вече.А даже не съм си приготвила багажа за болница и дрехите на бебето.Все отлагааах... Sad

# 1
  • Мнения: 777
Леко раждане и повече кураж!  Peace Помисли си за сладкото бебче, което иска по-скоро да го гушнеш! Между другото - ако линийката ти е вярна и си в 35 седмица - не ти ли е малко рано за раждане?  newsm78 УСПЕХ!   bouquet

# 2
  • Мнения: 777
Леко раждане и повече кураж!  Peace Помисли си за сладкото бебче, което иска по-скоро да го гушнеш! Между другото - ако линийката ти е вярна и си в 35 седмица - не ти ли е малко рано за раждане?  newsm78 УСПЕХ!   bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 888
Леко раждане и повече кураж!  Peace Помисли си за сладкото бебче, което иска по-скоро да го гушнеш! Между другото - ако линийката ти е вярна и си в 35 седмица - не ти ли е малко рано за раждане?  newsm78 УСПЕХ!   bouquet
В 36-тата седмица съм, но бебето  отговаряло на 38-мата.След три дни влизам в 10-ти лунарен Simple Smile

# 4
  • Мнения: 999
не се шашкай  Sadи леко раждане Peace

# 5
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Мама с опит, а се шашка. Недей така. Знаеш ли, че има много мами, които само могат да си мечтаят за твоето раждене. Не се притсенявай. Намери си сега някакво занимание да се отвлечеш от напрежението, а по-късно съберете багажа с татито.

# 6
  • Мнения: 2 039
Успокой се,все пак всичко свършва само за няколко часа  Grinningspoko

# 7
  • Мнения: 7 723
Стягай багажа и се приготвяй за неизбежното.  Peace
Желая ти леко раждане   bouquet

# 8
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Споко ще стискам палци всичко да е ок и да мине бързо,а ти приготвяй багажа и в болницата. newsm10

Общи условия

Активация на акаунт