за гинеколога след раждането

  • 690
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 125
здравейте мами!да ви питам сега след като съм родила при моя личен лекар ли трябва да отида за направление за гинеколог или при гинеколожката която ме е следила досега? newsm78

# 1
  • Мнения: 1 382
Мисля, че при личния за направление Simple Smile

# 2
  • Мнения: 7 723
При личния  Peace

# 3
  • Мнения: 214
при личния лекар

# 4
  • Мнения: 191
А колко време след раждането се прави този преглед?

# 5
  • Мнения: 214
аз ходих след 40 дни

# 6
  • Мнения: 2 910
Аз отидох 2м. след като родих на преглед.

# 7
  • Мнения: 125
два месеца са изминали при мен,но в случая се притеснявам че може да съм бременна отново!

# 8
  • Мнения: 329
Аз взех направление и ходих някъде след 3, по мое настояване, но гинеколожката ми каза , че съм подранила. Редно било по нейните думи към 6 мес. или поне да съм имала цикъл, а аз кърмя и все още нямам, та после пак ще ходя.

# 9
  • Мнения: 3 360
При личния за направление!Аз ходих след 3 месеца

# 10
  • Мнения: 382
На мен наблюдаващата ми каза, да я посетя до 1 мес. след раждането и беше без направление .

# 11
  • Мнения: 1 064
Ходи се без направление от личния лекар при гинеколога, който ти е следил бремеността, но май има някакъв срок...аз ходих на преглед при този, който ме изражда, но това си беше наша договорка... Peace

# 12
  • Мнения: X
50  дни след раждането ходих аз на цитонамазка. Ходих при гинеколога който ми следеше бременността, но тъй като той не работи със здравната каса, както през цялата бременност си плащах, така и сега за всеки преглед. Ако твойта лекарка работи със здравната каса и не си ходила на частно при нея - би следвало сега да идеш за направление. Не съм 100% сигурно, но е логично да е така. newsm78

# 13
  • Мнения: 1 138
Здравей. До 40 дни след раждането може да се отиде без направление при гинеколога който те е наблюдавал. После се взима направление от личния лекар за преглед. Аз да ви кажа едва днес отидох на този преглед Rolling Eyes ама нали все се оправдавам че няма време Blush (направо съм си за бой), инак никак не е за пренебрегване този преглед след раждане Naughty

Общи условия

Активация на акаунт