Моля инфо за д-р Колев от Окръжна-Варна

  • 1 246
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Здравейте момичета,след всичко чути и изчетено, реших да раждам нормално в Окръжна,но не мога да реша при кого!?Ориентираха ме към Колев, но не съм чувала нищо за него.Скочев е добър, но казват, че няма смисъл, ако не е секцио.И още един въпрос-ако ме хване страха, там предлагат ли епидурална SadБлагодаря предварително и леко бременеене и раждане на всички мами!!!

# 1
  • Мнения: 1 353
Aз раждаж при него-доволна съм.Добре се отнася с теб,Раждах без епидурална.Не знам дали предлагат.Раждането ми беше най-страхотния момент от живота ми Laughing Flutter

# 2
  • Varna
  • Мнения: 288
Здравей.Първото си дете родих при него преди три години с уговорка.Много съм доволна!По време на раждането изобщо не се отдели от мен,т.е. от приемането ми в болницата до самото раждане.Можеш да му звъниш по всяко време ако има нещо което те притеснява.За второто си детенце също имах уговорка пак с него,но стана толкова бързо раждането,че той не успя да дойде(родих за около 20-30минути).Аз ти го препоръчвам-според мен ще останеш доволна.

# 3
  • Мнения: 44
Имам малки забележки към този доктор.В изражданията може да е много добър въпреки че бях го ангажирала за това така и не ме изроди той поради други обстоятелства.Много  е внимателен какато пишат всички,усмихнат,но това в случая мен не ме топли.За пет месеца близо той не можа да разбере че имамам поликистозни яйчници.Наложи се да прибягна до услугите на друг известен доктор във варна др.Александров..Има за какво да съм   благодарна на доктор Колев .В НАЙ ТРУДНИЯ МОМЕНТ от моя живот беше първия човек който ми подаде ръка .

# 4
  • Мнения: 1 081
Aз раждаж при него-доволна съм.Добре се отнася с теб,Раждах без епидурална.Не знам дали предлагат.Раждането ми беше най-страхотния момент от живота ми Laughing Flutter

 Peace

Общи условия

Активация на акаунт