Жените мазохистки ли сме?

  • 2 756
  • 59
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 712
 Харесваме лоши момчета, търпим разни неща уж заради еди си какво, уж в името на еди си какво. Примери много, въпросът е един обаче... Thinking Тия легенди от едно време, че колкото по-зле се държал един мъж с една жена, толкова тя по залитала по него не ми се връзват много, но факт е че имам в обкръжението си такива двойки ooooh!

Последна редакция: чт, 11 яну 2007, 22:48 от Kasidy

# 1
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
За себе си само мога да пишя........аз съм....... аболютна мазохистка  #Crazy

# 2
  • Мнения: 1 312
Егати,как винаги успяваш да ме уцелиш точно в десятката Thinking

Потънала съм,обезверена,обезсърчена,обезличена...заради едната любов воювам със себе си и се чувствам толкова много сама SadТъжно ми е,имам много,давам много,пазя го,то и не бяга..,но не ми стига Sadи незнам дали вече толкова силно го искам.

Мазохистка съм.

Но понякога утрото е по-мъдро от вечерта.
Не винаги...,понякога.

# 3
  • София
  • Мнения: 10 301
И аз се присъединявам към клуба  Laughing Laughing Laughing
Имам прекрасен мъж, дете и т.н. а тук от 3-4дена се сещам за разни стари гаджета  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 10 758
Да, ама пусто попаднах на свестен мъж Mr. Green

# 5
  • Мнения: 5 468
Не съм мазохист. Наранят ли ме, бягам далеч. Не ме ли обичат - спирам да обичам и аз. Тормозят ли ме - си врътвам дебелия и чао...

# 6
  • София
  • Мнения: 10 301
Не съм мазохист. Наранят ли ме, бягам далеч. Не ме ли обичат - спирам да обичам и аз. Тормозят ли ме - си врътвам дебелия и чао...

Ню... не жена а желязо  Joy Joy Joy

# 7
  • Мнения: 857
мОже да се кАже, че да  Laughing

# 8
  • Мнения: 7 430
Да, поне аз Peace

Харесва ми да бъда такава Blush .... особено в леглото, а и върху себе си понякога Mr. Green

# 9
  • Мнения: 5 468
Не съм мазохист. Наранят ли ме, бягам далеч. Не ме ли обичат - спирам да обичам и аз. Тормозят ли ме - си врътвам дебелия и чао...

Ню... не жена а желязо  Joy Joy Joy
hahaha hahaha ми да... не обичам да се мъча особено Blush. Но мисленето за стари гаджета не го броя за мазохизъм.

# 10
  • София
  • Мнения: 10 301
Не съм мазохист. Наранят ли ме, бягам далеч. Не ме ли обичат - спирам да обичам и аз. Тормозят ли ме - си врътвам дебелия и чао...

Ню... не жена а желязо  Joy Joy Joy
hahaha hahaha ми да... не обичам да се мъча особено Blush. Но мисленето за стари гаджета не го броя за мазохизъм.

Абе чист мазохизъм си е, ама добре че бързо ми минава  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 2 792
 Прекалено егоцентрична съм, за да си позволя  мазохизъм в отношенията си с един мъж. Иначе за собствените си възможности и знания съм толкава самокритична, че на чист мазохизъм избива.

# 12
  • Мнения: 2 897
И аз се присъединявам към клуба  Laughing Laughing Laughing
Имам прекрасен мъж, дете и т.н. а тук от 3-4дена се сещам за разни стари гаджета  Mr. Green

И аз така,само дето сънувах едно такова... Mr. Green

# 13
  • София
  • Мнения: 10 301
И аз се присъединявам към клуба  Laughing Laughing Laughing
Имам прекрасен мъж, дете и т.н. а тук от 3-4дена се сещам за разни стари гаджета  Mr. Green

И аз така,само дето сънувах едно такова... Mr. Green
Е.. то аз прочетох стиховете на един бивш и ме трогнаха, луда работа  ooooh!

Абе чисти мазохистки сме си, с мнооооого малки изключения дето не си признават  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 5 468
Абе чист мазохизъм си е, ама добре че бързо ми минава  Mr. Green
Ами кой с каквито е бил... аз като се сетя за някое бившо гадже, ме избива на веселие и облекчение Mr. Green. Твоите сигурно са били по-шик, щом като до мазохизъм се стига.
Ми така е, като все се влачих с някого от съжаление Crazy Sick. Не съм ли луда?

Общи условия

Активация на акаунт