възглавница чико

  • 918
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 338
от къде в софия да намеря възглавница за бебе против задушаване. Целия център обиколих и няна и няма. Благодаря предварително

# 1
  • Мнения: 551
Провери в Бебе+, нашата е оттам.  bouquet

# 2
  • Мнения: 3 457
в онлайн магазините-препоръчвам по голямата ако ще е за кошарата или леглото,малката е голяма за количката и малка за леглото Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 1 338
Провери в Бебе+, нашата е оттам.  bouquet

а къде се намира този магазин

# 4
  • София
  • Мнения: 1 338
в онлайн магазините-препоръчвам по голямата ако ще е за кошарата или леглото,малката е голяма за количката и малка за леглото Peace

точно там нямат наличност на голямата ако знаеш някои в който да я има пиши адреса.Благодаря

# 5
  • София
  • Мнения: 97
Днес я видях в ПРЕМАМАН  Peace Можеш да се обадиш на тел.981 1677, за да разбереш колко струва Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 1 338
Днес я видях в ПРЕМАМАН  Peace Можеш да се обадиш на тел.981 1677, за да разбереш колко струва Simple Smile

благодаря. А къде се намира този магазин може и да съм ходила ама аз имена не помня помня ги по стоките кое къде се намира Sad

# 7
  • София
  • Мнения: 97
На бул.Тодор Александров 11  Wink

# 8
  • София
  • Мнения: 1 338
На бул.Тодор Александров 11  Wink

е може ли да съм такава патка минала ъм сигурно покрай него и съм го проспала леле doh

# 9
  • София
  • Мнения: 1 338
мами забравих да попитам тези които са я ползвали тази възглавница да дадат отзиви. Удобна ли е за бебо че като гледам тия дупки мисля,че не е много удобна.Благодаря

# 10
  • Мнения: 3 457
удобна е моя като си легне изобщо не му се криви главичката-харесва я  е има и случаи когато предпочита да спи без възглавничка Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт