за положението на гръбчето на 3 м.бебе

  • 748
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 245
здравейте, дайте ми съвет от кога мога да вдигна положението на гръбчето на количката с 1 степен ? имаме навършени 3 месеца и няколко дена Grinning

# 1
  • Мнения: 5 362
Искаш да кажеш в полуседнало ли?
Аз слагах така чак към 5-я месец.

# 2
  • до канала
  • Мнения: 518
ние сме на 3м и 12дни и от около месец вдигам с една степен но моята количка е с 4 степени и първата е съвсем леко павдигната около 30 градуса

# 3
  • Мнения: 1 081
Аз държах от самото раждане Мартин в кошница за кола(такава ми е количката), и шезлонга му у нас пак е тип "кошница за кола". Не знам дали е било вредно, но тогава нямаше кой да ми каже. В Испания, от където си купих количката, ми обясниха, че докато стане на 3-4 месеца бебето, трябва да го возя в кошницата, защото това е максимално доближено положение до неговото, когато е бил в утробата ми. Водих го на ортопед на 2 месеца-нямаше проблеми, сега пак ще го водя, когато стане на 6-надявам се всичко да е ок. А и все си мисля, че тия производители на бебешки принадлежности не са чак толкова боси и неуки да произвеждат колички, вредни за новородени?!?Пък знам ли ги...

# 4
  • Мнения: 689
Аз знам, че е хубаво да започнеш да го повдигаш около 4-ти месец, но за по малко, за да може да свикне.

# 5
  • Мнения: 245
ok Grinning мерси Peace

# 6
  • Мнения: 111
Kъм 5 мес.

Общи условия

Активация на акаунт