Д-р Александров от клиника Щерев - отзиви

  • 18 972
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 605
Моля ви някой да ми каже има ли впечатления от този  лекар?

# 1
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Ами това е моят доктор - много съм доволна от него. При него правих хидротубация, после и фоликулометрия. Не мога да ти кажа как се справя с АРТ, защото цикъла преди инсеменацията забременях спонтанно. Той следи и бременността ми, в най-критичните моменти успя да спаси бебчето и здравия ми разум Simple Smile.
Вторник ще видим как ще се справи със секциото Wink.

# 2
  • Мнения: 605
Много благодаря Kay-Ren за отговора, а колко струва хидротубацията и фоликулометрията там? Аз не съм ходила досега в тази клиника

# 3
  • Мнения: 605
Разбира се, сбъркала съм ти ника, сори KayRenn. Стискам палци за тебе е бебчето всичко натам да мине безпроблемно  Heart Eyes

# 4
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
да не става дма за д-р Александров от Варна?

# 5
  • Мнения: 605
Не мила, в София, клиника Щерев

# 6
  • Мнения: 460
Привет момичета! И аз на 08,01,2006 посетих тази поликлиника!възхитена съм!моята докторка е Тимева!! Simple Smile
Страхотно впечатление ми направи!Някой може ли да ми каже нещо за нея?? Heart Eyes
Извинявам се че езмествам темята!!

# 7
  • Мнения: 130
KayRen с теб съм  Hug    с пожелания за много леко раждане  Peace
Във сряда съм на преглед в АГ Щерев така че, ще  съм близо до теб и ще се радвам заедно с персонала    bouquet

# 8
  • Мнения: 21
Dulcemulce(много сладък ник Simple Smile), аз ходех близо 1г в щеревата клиника, даже пуснах тема по въпроса за менеия, че моето е малко неопределено - ходех при Андреева, но веднъж попаднах на Александров - той я заместваше.
Стори ми се малко дръпнат веднага взе да ми предлага инсеменации още от следващия цикъл (вече имах 1 неуспешна) и ми каза, че нямало никакъв проблем да се пие Клостилбегит!?!?!...по принцип се препоръчва не повече от 3-4 пъти в живота...
Сега се колебая дали пак да ходя там... и понеже Андреева няма да я има 3 месеца си записах час при него, за петък, после ще кажа как е минало.
Дано да останеш доволна и да ти помогне!

# 9
  • Мнения: 1 612
Попадала съм няколко пъти на него докато правих инвитрото (за фоликулометрия), но честно казано не ми е направил лошо впечатление.

# 10
  • Мнения: 288
Не мога да кажа нищо конкретно за този лекар, но за клиниката имам лоши впечатления. По-специално съм ходила при Тимева и Савова и ми направи впечатление, че веднага се хвърляха на най-скъпите процедури. Когато аз ходех при тях най-скъпо беше ИКСИ /почти два пъти повече от инвитрото/ при положение,че спермограмата беше нормална с добри резултати по Крюгер. Обяснението беше, че това било най-сигурния начин ако искаш веднага бебе и дори при Тимева идвали пациентки без проблеми, които сами искали инвитро. След като попрочетох доста по  форумите разбрах, че са ме заблуждавали, защото смятаха че имам пари и веднага ще се съглася на най-скъпите процедури. Докато ходех при тях се запознах с много момичета и жени, които минаха през ада без резултат при тях. И още нещо - за мен беше недопустимо това, че не се спазваше никаква конфиденциалност на документите и всеки който влезеше в клиниката можеше на бюрото да разлиства изследванията на други пациентки! Веднъж се срещнах с доцента и ме възмути грубостта му и нетактичността му - нещо, което е недопустимо за работа с жени, искащи бебе. Тимева и Савова агитираха жените за най-скъпите процедури без каквито и да е изследвания, а когато поставих въпроса че искам изследвания ме изпратиха при доцента защото само той ги назначавал. Е, срещата ми с него бе последната и не съжалявам.
Три месеца след като започнах да посещавам друг лекар бях бременна. Аз не бих стъпилав тази клиника никога. Всичко есвързано с това да се печелят пари - лекарите получават комисионна за привлечени пациенти и така са в добри отношения с работодателя си. Имат си и дежурно обяснение - малък процент успеваемост при тези процедури, често заплашват че може и никога да не успееш... което си е гадничко. Отговорност не може да им се търси поради здравната ни система и имунитета на доцента. Порочен кръг, в който не ти остава нищо друга освен да разчиташ на късмет. Съжалявам не искам да обидя тези, които ходят там, но за мен истината е такава.

# 11
  • Мнения: 605
Slavva, всички стискаме палци на теб и малкото човече  Heart Eyes. Сподели кой е този лекар с такъв хубав успех  Hug дай Боже всекиму

# 12
  • Мнения: 34
Здравейте.И аз да си кажа мнението за доктора.На 10.01 бях на преглед при него.Каза ми,че има бременност да отида след 2 седмици,а тогава бях в 5г.с.На 24.01 отидох пак на преглед и тогава ми каза:Нараства сака,но ембрион не се вижда.То така и си беше,защото веднага отидох при друг доктор и той си ми каза същото,но най интересното е,че и 2-мата не предприеха нищо,а вече бях в 7г.с.Е какво да кажа на 31.01 прокървих и  го загубих.Другата история свързана с този доктор е хубава.Тя е на снаха ми.Той и следи цялата бременност и накрая роди със секцио,защото бебето беше много голямо 54см. и 4.550кг.и той си го каза преди това.Тя също беше с една неуспешна бременност.Та момичета всичко си е и до късмет.Не е лош доктора.Дори,поне при мен ме укоражаваше,да не се отчайвам,че може по-късничко да е станало,но....Пожелавам късмет на всички Hug  bouquet

# 13
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Аз вече мога да говоря за д-р Александров и като оператор - засега съм много доволна Simple Smile. Влязох в операционната в 9.00, а в 9.35 мъника беше изваден и проплака. Цялата процедура от първия разрез до последния шев продължи не повече от 50 мин.
Разреза е много фин, не е отекъл, почти не го усещам вече (само като се изсиля с нещо, което ми е забранено да правя Wink).
slavva, разбирам разочарованието ти - отзивите, които съм чувала за Савова са предимно негативни и свързани с върлата й комерсиалност, но моите наблюдения специално за д-р Александров не са такива. Той сам си решава какви изследвания да ми пусне, никога не е се е ръководил от финансовото ни състояние (а ние също сме платежоспособни). Може би това беше причината да предпочета да родя в клиниката.
Никога не съм се съмнявала в конфиденциалността на моите данни и изследвания, защото при всяко посещение, досието ми се изваждаше от картотеката (до която нямат достъп пациенти) и се даваше директно на лекаря ми.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 580
     От клиниката най- доволна съм от д-р Ганева. Тя ми следеше как върви стимулацията и ми предложи след нарастване на фоликулите да пробвам спонтанно да забременея. Едва след това, ако не стане да мислим за ин витро. За мой късмет стана.

Общи условия

Активация на акаунт