До майките с cangaroo exsess

  • 738
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 549
Moля ви кажете за количката?Много се двуумя какъв модел да избера ,а тази ми харесва.До сега бях със круизер и съм доволна много,единствения и кусур беше че е тежка.Сега искам по лека количка,а не зная този модел дали е такъв?Знаете ли колко кг.е и в згънато полужение колко място заема?

# 1
  • Мнения: 678
Аз имам и да ти кажа съм доволна.Засега я използвам със зимния кош,който е доста голям попринцип и на бебето му е добре.Самата основа като се сгъне не заема много място,ако искаш ще я снимам сгъната.Незнам колко тежи,но не е тежка.Ако си някаде в центъра може да ти дам да я пробваш Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 558
Виждам, че те интересуват триколките /и аз ги харесвам Grinning/, но все пак виж този нов модел на Кам, който е доста добър и за малко повече пари от Ексцеса http://pakostnik.com/productdetails.php?id=3296

# 3
  • Мнения: 46
И аз съм с такава количка и съм много доволна. Доста е лекичка а с големите гуми газя навсякъде. Мен ми се вижда малко големичка в сгънато положение.

# 4
  • Мнения: 549
Благодаря мами,но накрая купих  инглезиа еспресо.За сега съм много доволна от покупката си.Адски лека и маневрена е.

# 5
IZVINIAVAITE OTKADE KYPIXTE VA6ATA KOLI4KA I KOLKO STRYVA6E, AKO MOJE MI PRATETE SNIMKA

# 6
# 7
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Аз имам и да ти кажа съм доволна.Засега я използвам със зимния кош,който е доста голям попринцип и на бебето му е добре.Самата основа като се сгъне не заема много място,ако искаш ще я снимам сгъната.Незнам колко тежи,но не е тежка.Ако си някаде в центъра може да ти дам да я пробваш Hug

Летния кош има ли легнало полужение ?   bouquet

# 8
  • Мнения: 678
Аз имам и да ти кажа съм доволна.Засега я използвам със зимния кош,който е доста голям попринцип и на бебето му е добре.Самата основа като се сгъне не заема много място,ако искаш ще я снимам сгъната.Незнам колко тежи,но не е тежка.Ако си някаде в центъра може да ти дам да я пробваш Hug

Летния кош има ли легнало полужение ?   bouquet

ами да ти кажа чесно не съм много сигурна.Ако наистина те интересува утре ще го извадя и ще видя.Мога да ти го снимам ако искаш.Ползвала съм само зимния,а летния съм го слагала да видя само как седи Peace

Общи условия

Активация на акаунт