Крос-тренажор -от къде да си купя във Варна

  • 841
  • 5
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 037
В кой магазин са по-нормални цените.Вчера си харесах един в Пикадили-Практикер-отдолу -950 лева-ще ми върши работа,но дали някъде другаде не са по-евтини ,не знам.Ако имате някакви идеи насочете ме моля  bouquet

Последна редакция: пт, 12 яну 2007, 11:12 от rosi atanasova

# 1
  • Мнения: 1 881
Ние си купихме след Коледа Кетлер от Метро, в момента отново има един на цена около 500 лева. Уреда е чудесен, без забележки:)

Във Варна би трябвало да има Метро, нали newsm78

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Метро има ,но нещо съм скептично настроена.Какво и да сме купували от там,все нещо не му е било наред

# 3
  • Мнения: 1 881
Ами уреда е "Кетлер"с две годишна гаранция от  ВНОСИТЕЛЯ. В случая Метро само ни го продава, обслужването, монтажа и гаранциятаеот фирмата вносител! Странно е, че ходихме в магазинана вносителите и нямаше уред  на Кетлер на тази цена. Доколкото ми е известно внасят на преференциални цени за Метро!

# 4
  • Мнения: 1 165
Можеш да провериш в Палах центъра.Там има спортен магазин  -Sport Depo или нещо такова, а също на Владислав имат фирмен магазин.Според мен цената се определя от самия модел.Можеш да погледнеш някой предишен модел,също са добри, на който вече му е паднала цената

# 5
  • Мнения: 1 881
Именно "Sport Depo" продават Кетлер на Метро, но в техните магазини имат само по -скъпи модели, поне в София е така:)

Общи условия

Активация на акаунт