Силата на подсъзнанието

  • 3 010
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 680
(Не) случайно попадна в мен книгата на Джон Кехоу "Силата на подсъзнанието".
Там се казва най общо, че целта, която сме си поставили трябва да си я повтаряме всеки ден, но вече като че ли е реализирана.
Например да не казваме : Аз искам да отслабна или ще отслабна АМИ : "Аз съм слаба и красива" и да се опитате да се визуализирате като такава.
Не е важно дали вярвате в това, важно е да си го повтаряте, а ако вярвате още по-добре.
Мога да се похваля , че от 2 дни изпробвам въпросната техника и се чувствам пълна с енергия, танцувам си като слаба и красива жена, обичам тялото си.
Може би всички знаем за силата на положителната мисъл и несъзнателно сме я прилагали много пъти в нашия живот.
Желая ви успех отслабващи девойки със силата на подсъзнанието Hug

# 1
  • Мнения: 463
не само това, че ако си го повтаряш, отслабването ще има ефект.
може дори да си пухкава, но ако ти се харесваш, и околните те харесват.
забелязала съм по свои наблюдения, че може да имаш перфектното тяло, но ако не се харесваш, и другите не те харесват

# 2
  • Мнения: 5 647
Това правило важи не само за отслабването, ами и за всичко останало. Най-важното е, че ако ти си се харесваш и другите ще те харесват.

# 3
  • Мнения: 9 095
тази книга и аз я имам, честно казано моята се казва Подсъзнанието може всичко, ама сигурно е същата, не съм забелязала да има ефект от тези повтаряния, ама успех Peace

# 4
  • Мнения: 14 471
подсъзнанието работи най-добре с образи. по-добре е да си представяш че си слаб и хубав отколкото да си го повтаряш.

# 5
  • Мнения: 11 505
При мен този трик не действа.Колкото и да си повтарям,че не съм дебела,огледалото и отеснелите ми дрехи от миналото ми напомнят истината.Съгласна обаче,че хората,които се харесват такива каквито са се харесват и на околните.Познавам някои от тези хора.За съжаление съм доста самокритична.

# 6
  • Мнения: 1 021
При мен този трик не действа.Колкото и да си повтарям,че не съм дебела,огледалото и отеснелите ми дрехи от миналото ми напомнят истината.Съгласна обаче,че хората,които се харесват такива каквито са се харесват и на околните.Познавам някои от тези хора.За съжаление съм доста самокритична.
Shocked
доколкото виждам си 47 кг. и казваш, че си дебела. Тези кг. освен ако не си висока 120 см са си О.К. Я се стегни!!!   bouquet с най.добри чувства

# 7
  • Габрово
  • Мнения: 240
Shocked
доколкото виждам си 47 кг. и казваш, че си дебела. Тези кг. освен ако не си висока 120 см са си О.К. Я се стегни!!!   bouquet с най.добри чувства
Напълно съм съгласна! Ама какви са тези притеснения при 47 кг???!!!!  Shocked Аз пък съм 55 кг при 170 см височина, ама пък не мисля да отслабвам. Харесвам си се така. Само ако можеше излишните сантиметри от корема да се прехвърлят към бюста, пууу супер мацка щях да съм!  Joy Joy

# 8
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
.......... Само ако можеше излишните сантиметри от корема да се прехвърлят към бюста, пууу супер мацка щях да съм!  Joy Joy

  Малееееее, ако и това ставаше подсъзнателно - от дупето, хоп - на циците  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 11 505
При мен този трик не действа.Колкото и да си повтарям,че не съм дебела,огледалото и отеснелите ми дрехи от миналото ми напомнят истината.Съгласна обаче,че хората,които се харесват такива каквито са се харесват и на околните.Познавам някои от тези хора.За съжаление съм доста самокритична.
Shocked
доколкото виждам си 47 кг. и казваш, че си дебела. Тези кг. освен ако не си висока 120 см са си О.К. Я се стегни!!!   bouquet с най.добри чувства
Мерси за добрите чувства. LaughingЕ не съм 120 см,но за 149 см тези килограми не са съсвсем ОК.Тъй като съм бивша спортистка и съм доста "здравичка" при 45-46 кг въобще не приличам на скелет както може би си представяш.Но нека не изместваме темата.

Последна редакция: пт, 12 яну 2007, 16:17 от mama007

# 10
  • Мнения: 463
.......... Само ако можеше излишните сантиметри от корема да се прехвърлят към бюста, пууу супер мацка щях да съм!  Joy Joy

  Малееееее, ако и това ставаше подсъзнателно - от дупето, хоп - на циците  Mr. Green

повтаряй си непрекъснато "от дупето - към циците; от дупето - към циците" и подсъзнанието ти, което притежава невероятна сила, ще ти прехвърли излишните сантиметри на там Laughing Laughing

# 11
  • Мнения: 10 758
Да бе, то ако така ставаше, до са да съм изчезнала.

# 12
  • Мнения: 463
Да бе, то ако така ставаше, до са да съм изчезнала.

аз се шегувам де

# 13
  • Мнения: 2 897
Това правило важи не само за отслабването, ами и за всичко останало. Най-важното е, че ако ти си се харесваш и другите ще те харесват.

Съгласна Peace

# 14
  • Мнения: 2 959
...се чувствам пълна с енергия, ..., обичам тялото си...
Светле, поздравления за промяната която е настъпила в Теб. Дано себеоткриването продължи и занапред в избраната посока. Подсъзнанието е сила, а може да бъде и Твой приятел ако откриеш начина, и не си заслужава да го използваш само за отслабването. Много Ти е хубав подписа. Вярвай, и всичко ще стане!
Мамо007, самокритичността е хубаво нещо, но ако е в разумни граници. Успех Ти желая, амбициозна Спортистке!

Общи условия

Активация на акаунт