Намериха дом за 9-те деца на Димитрина

  • 2 605
  • 43
  •   1
Отговори
  • в старата къща на село.(ехххххххххххх мечтииии)
  • Мнения: 425
http://www.24hours.bg/Default.asp?statid=41658&rubr=0&iz … id=12&iy=2007
Ами  мога само да кажа БРАВО на Бат Бойко.Един от малкото свестни  и човечни хора в България. newsm10 smile3501
И докато в някой теми тук се обсъжда колко неправилно било  да се раждат по много деца и после да се чака на държавата ,някой все пак е решил ,че е редно да се помогне и на едно българско семейство.

# 1
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Еееее, браво на кмета .......   bouquet

# 2
  • Мнения: 1 455
Браво! smile3501

# 3
  • Мнения: 47 971
това е чудесно!

# 4
  • Мнения: 6 167
супер! хайде сега и на всички останали с по 9 деца!
от най-големите общински жилища.

браво на бате бойко - прави страшен прецедент
човечен и свестен  Laughing

# 5
  • София
  • Мнения: 3 395
Браво!
Гледах я сутринта с Ани Цолова- направи ми впечатление, че е изключително мила, интелигентна и образована жена!
Децата и бяха спретнати, мили и възпитани /и много сладки/.
Пожелавам и от сърце успех, здраве и изпитвам истинско възхищение / и малко благородна завист/ към нея  Peace

# 6
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Жената е загубила собственото си огромно жилище, в центъра на София заради някаква измама.
Сравненията с ромски семейства са науместни.

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 72
Димитрина и Ануар Хамзе, родители на 9 деца, ще получат най-голямото общинско жилище, обеща столичният кмет Бойко Борисов вчера.
     Кметът бе потърсен от “24 часа”, след като 44-годишната майка се обърна за съдействие към вестника за среща с Борисов. Тя е в АГ болницата “Шейново”, където роди 9-ото си дете Ален в сряда.

Не че искам да бъда черноглед, ама много радост за едно обещание .....  Twisted Evil

# 8
  • в старата къща на село.(ехххххххххххх мечтииии)
  • Мнения: 425
Даваха и децата им.Направи ми впечатление ,че са много възпитани.Най -голямата им дъщеря учи в Класическата гимназия.С една дума жената явно им отделя много време и внимание,което само затвърждава мнението ми ,че си ги е родила с желание. smile3501 baloni
А съмненията ,че мъжът и е мюсулманин и едва ли не насила я кара да ги ражда ,мога да разсея като кажа че в интервюто тя споменава ,че той готви и домакинства,което хич не е присъщо за един мъж мюсулманин доколкото знам( пък и изобщо за мъжете) newsm53.И освен това той вземал майчинството а тя си ходела на работа.Не познавам аз такива мъже така че ПОЗДРАВЛЕНИЯ и за него. newsm10

# 9
  • в старата къща на село.(ехххххххххххх мечтииии)
  • Мнения: 425
ЕЕЕЕЕ Tisho_P стига песимизъм де. Thinking
Бат Бойко си държи на думата все пак.Поне аз с такова впечатление съм останала.Пък и вече се раздуха случая,възможност за печелене на активи никой не изтърва  smile3503

# 10
  • София
  • Мнения: 4 866
преди години не си позволихме да имаме второ дете преди да имаме собствено жилище. отне ни известно време, много усилия (не само наши, но и на родителите ни), за да създадем дом, в който да растат децата ни. тогава решихме, че е време за габриела.
а междувременно можех да съм родила 6-7 дечица, пък току виж кметът... е, не най-голямото жилище, защото нямаше да са 9, ама все пак...
има нещо сбъркано в "целата схема"

# 11
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
"Кметът бе потърсен от “24 часа”, след като 44-годишната майка се обърна за съдействие към вестника за среща с Борисов. "
Може и да прозвучи гадно, ама кметът няма ли приемни часове? И, ако го нямаше съдействието на вестника, дали щеше да реагира по същия начин или като всички институции, към които се е обръщала многодетната майка.
Ей т'ва не го разбирам - защо, за се получи нещо както трябва, трябва да се намеси някоя медия?  smile3516

# 12
  • Мнения: 522
преди години не си позволихме да имаме второ дете преди да имаме собствено жилище. отне ни известно време, много усилия (не само наши, но и на родителите ни), за да създадем дом, в който да растат децата ни. тогава решихме, че е време за габриела.
а междувременно можех да съм родила 6-7 дечица, пък току виж кметът... е, не най-голямото жилище, защото нямаше да са 9, ама все пак...
има нещо сбъркано в "целата схема"
Подкрепям Янита!Някак си не си представям да родя толкова деца ,без предварително да съм се погрижила за домът в който ще ги отгледам.То ясно,че ако не беше Бойко и в четирите стаички щяха да си ги гледат ама това ли е начина...Може би просто аз имам различно разбиране за "нормални условия",но със сигурност за мен в тяхния апартамент няма такива.

# 13
  • Мнения: 15 188
В другата тема за майката с 9 деца пише, че е дала апартамента под наем а живеели в гарсониера

Бащата е безработен, журналист по професия и излиза по майчинство. Майката постоянно е бременна през последните 14 години.  Peace
Пуснах темата, защото познавам лично семейството , доскоро ни бяха комшии, живееха в гарсониера, заедно с бабата и дядото, а въпросния голям апартамент го бяха дали под наем. Незнам кой им помага, но като сме ги питали дали имат нужда от нещо- винаги отказват, а повярвайте ми- нямат вид на заможни. Доскоро децата се возеха в една от онези, големите колички, от наше време. Едно вътре, спящо, друго, непроходило още се вози отдолу, трето- за ръка и т.н. Истината е, че всичките деца са прекрасни- толкова милички и кротички, винаги задружни, веднъж не съм ги чула да скарат, или сдърпат за нещо. Големите се грижат за мъничките.

По- скоро се чудя на майката- тя на човек не прилича. Една слаба, изпита, краката й са целите в тромбчета от разширени вени. Последните 2-3 години съм свидетел и на 1 или 2 спонтанни аборта. Защо си причинява всичко това, след като видимо не може да осигури всичките си деца, как ще им осигури образование и т.н? Ами, ако утре се случи нещо с нея? Какво ще правят дечицата? Таткото изглежда абсолютно безотговорен  Confused

После репортажа, че живеят в апартамента - 3 стаи, хол и кухня.

Жената е загубила собственото си огромно жилище, в центъра на София заради някаква измама.

Много добре, че са им дали голям апартамент. Просто толкова различни неща се пишат.

# 14
  • Мнения: 4 195
http://www.24hours.bg/Default.asp?statid=41658&rubr=0&iz … id=12&iy=2007
Ами  мога само да кажа БРАВО на Бат Бойко.Един от малкото свестни  и човечни хора в България. newsm10 smile3501
И докато в някой теми тук се обсъжда колко неправилно било  да се раждат по много деца и после да се чака на държавата ,някой все пак е решил ,че е редно да се помогне и на едно българско семейство.

браво ама защо чак сега. А докато са били с 8 деца лесно ли им е било. Абе въпреки, че много харесвам Бойко - пак парлама. Публичност..............

Общи условия

Активация на акаунт