Сериалът "От обич".....

  • 28 705
  • 162
  •   1
Отговори
  • Мнения: 46
Спомняте ли си преди време вървеше един бразилски сериал "От обич" ? За майка и дъщеря , които забременяват по едно и също време и раждат в един ден , но детето на Едуарда (дъщерята) умира малко след раждането и Елена (майка й ) сменя своето живо с починалото..... Е , сериалът не започва точно с тази случка , но ориентировъчно... Много ми харесваше  и искам отново да го гледам , но не мога да го намеря по торентите..Някой да има идея откъде и как мога да го намеря?Бих го гледала отново , наистина невероятен беше..

# 1
  • Мнения: 7 723
Как да не го помня  Crazy
Аз си износих и отгледах голямата дъщеря с него. Бих го изгледала пак, много ми харесваше  Peace

# 2
  • Мнения: 1 448
Бранка сега играе в един сериал по тв7, а От обич беше не-ве-ро-я-тен!!!!!!!!!  Hug

# 3
  • Мнения: 14 471
и аз питах веднъж откъде мога да го изтегля, но не съм го срещала никъде из сайтовете за теглене...

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 6 174
И на мен ми беше любим,гледала съм го по всички телевизии,по които са го давали.

Бранка сега играе в един сериал по тв7, а От обич беше не-ве-ро-я-тен!!!!!!!!!  Hug

Как се казва и кога го дават? Ако е от рода на от "От обич" непремено ще го гледам.

# 5
  • Мнения: 2 237
Любимият ми !!! Така мечтая някоя телевизия да го повтори.... Praynig


http://saga.duma.bg/phpBB2/viewtopic.php?t=1036&start=0& … sc&highlight=

# 6
  • Мнения: 46
Възможно ли е ако се свържа с някоя от телевизиите ( БТВ , Нова , Александра и др.) с препоръка да го пуснат пак , като гарантирам ,че интересът ще е повече от "голям" ?! newsm78 да го пуснат  все пак??? Много , ама много искам да го изгледам отново .... Мисля ,че първо вървеше по Александра ...Дали да не пусна едно допитване там ... newsm12
Някой да има свежа идея как можем да си върнем сериала отново на екран ?  smile3508

# 7
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Обожавам го този сериал  Heart Eyes
Първо го гледах по една от руските програми, после тамън си бях в Бг и  и по БНТ (ако не се лъжа) почнаха да го дават. После и по една от кабеларките го гледах...
Нещо като " Приятели" ми е. Мога да го гледам вечно, че и сама да го играя.
Бях, а и все още съм супер фенка на Милена ( дъщерята на Бранка).  Laughing

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 704
единствената стойностна сапунка, пускана по родното тв.
Актьорите наистина са на ниво.

# 9
  • Мнения: 2 237
Възможно ли е ако се свържа с някоя от телевизиите ( БТВ , Нова , Александра и др.) с препоръка да го пуснат пак , като гарантирам ,че интересът ще е повече от "голям" ?! newsm78 да го пуснат  все пак??? Много , ама много искам да го изгледам отново .... Мисля ,че първо вървеше по Александра ...Дали да не пусна едно допитване там ... newsm12
Някой да има свежа идея как можем да си върнем сериала отново на екран ?  smile3508


Аз мисля че е възможно ! Ако се свързваш обаче,нека да е Нова ТВ,по-гледани са ,а и имат практика да излъчват бразилски сериали.
Дано успееш,всички любители на "От обич" ще ти бъдат
благодарни !  bouquet

# 10
  • Мнения: 7 474
По  ТВ7 в момента дават сериал със същите артисти от 17ч. и сутрин от 11ч. , пак е хубав Laughing Даже едната "Отчаяна съпруга " играе в него.

# 11
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
С тези артисти съм гледала няколко сериала, все по ОРТ, но " От обич" просто е култов!

# 12
  • Мнения: 1 432
Вие направо ме разбихте...от известно време се се6та за този сериал.Да си призная аз бяха направо малка ,когато го даваха и много ме е впе4атлил явно,та да го помня така добре. В глава ми /нямам  представа за6то/ се върти името на едното близна4е,която съперницата на на6та любимка роди ,а именно Жуал-Марсело..................какво толкова ме е впе4атлло не знам Blush Blush..........инъ4е сапунки не гледам hahaha hahaha hahaha

# 13
  • Мнения: 46
Момичета , писах до Нова...чакам отговор ...и ще докладвам после ! Laughing
Дано да ни зарадват  Praynig

# 14
  • Мнения: 1 277
Момичета , писах до Нова...чакам отговор ...и ще докладвам после ! Laughing
Дано да ни зарадват  Praynig

Много хубав филм Heart Eyes. И музиката към него-също.
Дано Нова се съгласят да го повторят Praynig.

Общи условия

Активация на акаунт