КОНКОРД ТРИМАКС или КАМ ТРАВЪЛ ЕВОЛЮШЪН

  • 1 453
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 428
Гледам, гледам и нищо не мога да избера  Rolling Eyes Гледах столчета от тези на Кенгуру, новите на Камтози и този и стигнах до Конкорд, за които не мога да намеря повече инфо за моделите и цените в нета.

Така, че определено имам нужда от ориентиране  Rolling Eyes Ако имате и други предложение, няма да откажа  Grinning

Благодаря  Grinning

Последна редакция: сб, 13 яну 2007, 13:53 от veselina_s_p

# 1
  • Мнения: 1 448
Не мога да дам съвет, но може ли да използвам темата да попитам нещо?  Blush Тези столчета от 9кг нагоре може ли да стават полулегнали?  Hug

# 2
  • Мнения: 4 428
Не мога да дам съвет, но може ли да използвам темата да попитам нещо?  Blush Тези столчета от 9кг нагоре може ли да стават полулегнали?  Hug

Някои могат, други не  Grinning От тези май само едниния модел на Кам може и аз съм се ориентирала, като че ли към него най-вече Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 272
Ако можете да си позволите Конкорд- действайте. Те са много висок клас. Най-сигурните според немските тестове, дамаските им са прекрасни и са доста широки. Кам са изключително тесни, а Кенгурото все пак си е китайско и за столче не бих рискувала, ако имам възможност.

# 4
  • Мнения: 4 428
А какви са горе-долу цените на Конкорд и в кои м-ни освен Бебе маркет се продават?

# 5
  • Мнения: 2 197
, а Кенгурото все пак си е китайско и за столче не бих рискувала, ако имам възможност.
Не съм съгласна с това мнение. Нашето столче е Бертони, за по-малките килограми и за 5 месеца не е дало и най-малък дефект. Слава богу не сме го опитвали как ще се държи при катастрофа, но поне по 5 пъти на излизане се набиват рязко спирачките заради някой гений на пътя. А аз съм абсолютно убедена, че Кам и Чико също се правят в Китай. Лично аз другата година ще си купя това на Кенгуру. И то не защото не мога да си позволя друго, а защото съм изключително доволна от техните неща и не виждам защо трябва да давам 2 или 3 пъти повече пари за същото столче. Наши познати скоро си купиха точно такова и в документацията пишеше, че са покрили всички изисквания за безопасност (Европейски). Не че е проблем да се направи такъв документ, но аз не съм присъствала и на изпитанията на Кам и Чико.

# 6
  • Мнения: 2 309
Взех столче на Чико 9 -36 кг и съм доволна!
Това за произхода на стоката,не се втелясвайте,защото клиента е като едно агънце...лесно се лъже и е много наивно! Peace

# 7
  • Мнения: 2 039
Ние взехме на марката РЕМИ,френска е и цените са достъпни(струва 100лв.).Казаха ми,че по нищо не отстъпвали на скъпите марки,дано е така  Peace

# 8
  • Мнения: 1 640
Ние взехме на марката РЕМИ,френска е и цените са достъпни(струва 100лв.).Казаха ми,че по нищо не отстъпвали на скъпите марки,дано е така  Peace
А сега,ЛЕИ,хващам се за думите ти и те моля да ми кажеш къде във Варна има такова столчеРЕМИ.Аз за първи път чувам тази марка,ама и аз рядко ходя по м-ни.
БЛАГОДАРЯ предварително!
От колко до колко кг е ?

# 9
  • Мнения: 4 428
Днес ходихме до Хиполенд и там видяхме стария модел на този Кам. Определено е по-добър от другия, за когото се чудех. А новия сигурно ще е още по-добър.
Обадих се и в Бебе Маркет и там поразпитах малко за Конкорд Тримакс 9-36кг. По-скъп е от Кам с о/о 140лв, но ми харесва повече. Но понеже си нямам понятие от системи за сигурст и т.н. се чудя дали си заслужава да дам тези пари за Конкорд или да си взема новия Кам  newsm12

Така, че, мами, стеснявам кръга

КОНКОРД ТРИМАКС или КАМ ТРАВЪЛ ЕВОЛЮШЪН???

# 10
  • София
  • Мнения: 3 849
Имай впредвид,че Конкорд Тримакс не е най-добрия модел на Конкорд.А все пак даваш 140 лв отгоре,да не говорим че цената му за България е с около 160 лв по-висока от реалната в Германия.Най-успешният модел на Конкорд е този за деца от 4 г. нагоре и в Бебе Маркет е на реална цена,но пък в тази възрастова група в БГ има много по-малко търсене на столчета и затова предполагам не му е надута цената.Иначе аз също харесвам Конкорд,но не мисля че трябва да се дават грешни пари отгоре и другото, което много ме издразни е,че в Германия според дамаската на столчето варира и цената,а в Бебе Маркет всички видове дамаски са на една и съща цена.Затова съвет,ако имаш възможност да си купиш столчето от чужбина - направи го и си вземи Конкорд,ако нямаш купи си Кам.Успех в избора!

# 11
  • Мнения: 2 039
Къпинче,ние го взехме от магазин Бебчо срещу Окръжна болница във Варна.Има го и в някои от интернет-магазините,ама не помня точно в Пакостник ли или в Данет  newsm78 Можеш да провериш  Peace Дават го от 0-до 18 кг.,има легнало положение,но ние за сега имаме кошница и тепърва ще го монтираме.Има и сертификат от ЕС.На външен вид е много красиво,има и възглавничка за главата.Ами това е,Къпинче,дано съм ти била полезна и успех в начинанието  Hug  bouquet

# 12
  • Мнения: 1 640
Леи,съгражданко,благодаря ти за изчерпателния отговор.Спестяваш ми   мъкненето по автобуси и м-ни с 2 г. дете за ръка.Сега ще уведомя мъжа ми,че ще ходи до Бебчо следв. седмица.
Дано ви е удобно столчето и дълго и безаварийно ползване!  bouquet

# 13
  • Варна
  • Мнения: 634
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=137928.0;all-погледни в тази тема,в началото (въпреки че е стара)-там една мама беше писала резултати от тестове.Ами този красивия Конкорд е оценен като"нископосредствен) Sad,и аз се бях засилила към Конкорд,даже  мислех да идваме до София,защото тук го няма.Обаче след като видях това се отказах,макар че е много хубав стола.И в крайна сметка днес поръчах Макси Кози Тоби.
Успех  bouquet,дано решиш по-бързо.

# 14
  • Мнения: 795
CONCORD има по-добър дизайн, страшно ми харесаха моделите им!!

Общи условия

Активация на акаунт