Бременност и изпотяване

  • 13 360
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 119
Здравейте, мами! Влизам в девети месец и от известно време забелязвам, че се потя по обилно /ръце, крака и т.н/. Освен това имам ужасни болки в таза и единия крак, както и напоследък започвам да страдам от безсъние. Бих искала да попитам дали има други мами с подобни проблеми. newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 3 064
Нормално Peace

# 2
Аз съм с абсолютно същите проблеми и то много преди да вляза в 9 месец.

# 3
  • Мнения: 1 925
Аз съм в 6-ти месец и от 2 седмици ръцете ми се потят ужасно и аз се чудех дали е нормално, но няколко мами ми казаха, че и при тях е така.

# 4
  • Мнения: 729
Съвсем нормално.Аз също бях така.

# 5
  • Мнения: 5 362
Имах същите симптоми Wink

# 6
  • Мнения: 111
Съвсем нормално.Аз също бях така.
Laughing

# 7
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
Е ми нормално е това.
 А мене питаш ли ме август месец как беше А Mr. Green

# 8
  • София
  • Мнения: 276

И аз се потя, а съм едва в 5-ия месец... освен това се задъхвам. Не съм напълняла много, но явно и 5-те килограма се отразяват.

# 9
  • Мнения: 1 104
Да, има и други мами като теб!Търпение!

# 10
  • Мнения: 999
и аз се изпотявах здравата и не приключи с раждането.  месеците през които кърмих и особено по време на самото кърмене се изпотявах още повече Confused

# 11
  • Мнения: 189
аз днес влязах в 9 Peaceот 8 месец вечер не мога да спя-сьбуждам се цялата в пот и се преобличам по 2 пъти на нощ ooooh!имам големи болки в костите-като стоя 10,15 минути на едно място и след това едва се раздвижвам Rolling Eyes

# 12
  • София
  • Мнения: 2 967
Освен това имам ужасни болки в таза и единия крак, както и напоследък започвам да страдам от безсъние. Бих искала да попитам дали има други мами с подобни проблеми. newsm78
 

И моите болки бяха същите, ама абсолютно същите.  Това е от натоварването и от тежестта /килограмите/. Страдах от безсъние, защото ми се бяха разклатили здраво нервите. А за потенето, не съм имала обилно потене, но гледах да не се навличам много /бях бременна през зимата/, защото усещах, че много лесно ми ставаше горещо. За болките в краката трябва да гледаш да почиваш повече. Лекарката ми беше казала поне три пъти на ден по 30 мин. да съм в легнало положение.

# 13
  • София
  • Мнения: 35 813
Нормално е , не се притеснявай
Леко раждане  Grinning

# 14
  • Мнения: 166
Нормално е.И при мен беше така Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт