Печелили ли сте някога нещо?

  • 7 092
  • 89
  •   1
Отговори
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Искам да Ви попитам някога в живота Ви печелили ли сте нещо и какво е било?
Мисълта ми е ... тези игри с големите печалби дали са честни, или са нагласени и ние никога не можем да попаднем там  Mr. Green
Благодаря Ви!

# 1
  • Мнения: 2 229
Печелила съм плакат. Mr. Green

Но една приятелка спечели 2-3000 лв от едно предаване по Канал 1, но не си спомням името...може да го няма вече даже.

# 2
  • Мнения: 537
Аз съм печелила, но малки предметни награди. Днес обаче едно бабе спечели джакпота от треска за злато 263000лв. Е това се вика късметлия!!

# 3
  • Мнения: 27 524
Печелила съм касети, дискове, конкурси по снимка, за стихотворения... нищо голямо.
Но мой познат спечели ей така ситроен от в-к Стандарт, с талони.
Друга моя роднина спечели 2000 лв от някаква тв игра по телефона.

# 4
  • Sf
  • Мнения: 808
Като видна начинаеща готвачка, спечелих купата на МАГИ Simple Smile
Иначе преди време пращахме едни фафли и после спечелихме една раница с надпис МУРА Simple Smile Значи фафлите бяха МУРА, хехе Simple Smile /грешката е нарочна с "ф-то"/

Аз дори и от служебните томболи дето аз им правя номерцата и нагласям наградите, не печеля нищо  Laughing Наскоро дори при такова едно "теглене" един колега беше толкова нацупен цяла вечер, че като извадих билетчето с моя номер, извиках неговия номер и той спечели диск с музика Simple Smile

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Миналата нова година от томболата спечелих комплект конци и игли за шиене ooooh!

# 6
  • Мнения: 448
Аз спечелих посребрена паричка от корите "Белла" и 120лв. от маргарин "Калиакра".Монетата я получих,  за разлика от парите. Money

# 7
  • Мнения: 1 100
Eдна година спечелих от една мизерна томбола тамагочи. Толкова го исках, а майка ми все не искаше да ми купи. Е, накрая взе, че ми се падна.  Grinning Grinning

# 8
  • Мнения: 6 899
Като малка спечелих конструктор Лего от списание Мики Маус и бях ужасно щастлива Grinning Цялата работа беше в това, че преди няколко седмици една приятелка също беше спечелила, а пък аз не исках да оставам назад. Съмнявам се, че ако сега спечеля нещо ще се радвам толкова много.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 967
Печелила съм от едно списание кухненски робот на Braun и един крем на Chicco.

# 10
  • Мнения: 481
Никога - нищо! Но аз и не играя  Embarassed , освен на тото и понякога лотария. Е имала съм 3-ки и по 50 ст. или левче  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 2 821
От миналогодишната томбола на НГ спечелих голямата награда - ТВ Mr. Green. Никога не бях печелила нещо, освен по някоя тройка от тотото.

# 12
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Не никога!

# 13
  • Мнения: 1 153
da 2 pyte Mr. Green,no malki predmetni nagradi Wink

# 14
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Срам не срам,ще кажа.
През живота ми единственото нещо,което съм печелила е буркан Кисели краставички.
В един ресторант имаше някаква томбола и естественно на мен най-каръшкото нещо. Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт