Знаменитости с близнаци

  • 79 801
  • 313
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 640
Хрумна ми да избоим де що се сетим за известни и по-малко известни публични личности с близнаци Grinning, наши и вносни, разбира се.

Крум Савов чакал близнаци- вярно ли е? Ако той или жена му пишат из Форума- моля да ме светнат, ако ги е срам- може и на лични Laughing

По темата- сещам се за Джулия Робъртс и Маргарет Татчър, за Мел С бях чела някъде, Елена Петрова, май и Камелия Тодорова.
Други има ли?

# 1
  • Мнения: 2 013
Барбара и Джена Буш - дъщери на Джордж Буш.

# 2
  • Мнения: 219
Джина Дейвис също

# 3
# 4
  • Мнения: 2 013
Елена Петрова - момче и момиче.
Джейн Сеймор.

# 5
  • Мнения: 3 336
Виж ти, хем ми е любимка Джулия и да не знам ooooh! Момче и момиче ли са? Фин и Хейзъл не ми говори много за пола на децата newsm78 Но като гледам пък са в синьо и озово newsm78

Миглена Ангелова /Надявам се да не бъркам името Praynig/ - "Искрено и лично" - 2 16-годишни момичета близначки, люс още 2 деца Peace

# 6
  • Мнения: 7 640
а за Крум Савов истина ли е?

# 7
  • Мнения: 2 013
Някъде четох за Крум Савов, но може би е било във форума, не помня.

# 8
  • Мнения: 4 965
Камелия Тодорова - нейните момичета вече май са студентки.
Даяна Крол и Елвис Костело: http://teenzona.com/s.php?s=1793
Мая Нешкова - ако не бъркам името - известна преди години естрадна певица - сега мисля, че се занимава с частен бизнес.
Ал Пачино - момче и момиче на 5 г. - родени са след 60 г. възраст на актьора. http://www.movies-bg.org/view/11/%D0%98%D0%BD%D1%82%D0%B5%D1%80% … D0%BE%D1%82-2004/
Тези дни ще допълвам.
А за известни хора, които имат близнак... сещам се, че Скарлет Йохансон има брат-близнак, а Гергана Грънчарова има сестра, която пък е известна бизнес-дама и двете много си приличат визуално; полските президент и премиер/Ярослав Качински и забравих името на втория от тях, които са братя-близнаци и др.

# 9
  • Мнения: 1 895
Не е само Ал Пачино, Робърт Де Ниро също има близнаци Laughing Синовете му се казват Джулиан и Аарон. Рей Романо, Мел Гибсън и моделката Ники Тейлър също са в групата на известни личности дали живот на синове-близнаци.
В списъка на двойните родители добавям Миа Фароу, Сибил Шепърд, Дензъл Уошингтън, Чък Норис. Доналд Съдърленд, съща е близнашки татко - известният му син Кийфър има сестра близначка. Нелсън Рокфелер без съмнение е достатъчно богат, така че раждането на близнаците му едва ли го е притеснило материално Laughing В исторически план родители х2 са били Уилям Шекспир и Йохан Себастиан Бах.


А за известни хора, които имат близнак... сещам се...

Аланис Морисет има 12 минути по-голям брат, с който твърди,че са в телепатична връзка. Близначките Мери-Кейт и Ашли Олсен стават звезди първо в детски филмчета, а после и в такива за възрастни именно заради поразителната си прилика Laughing

Джъстин Тимбърлейк и Елвис Пресли са загубили половинките от близнашките
 си двойки при раждането Sad Джъстин е имал сестра Лора Катрин, починала минути след раждането, а братът на Елвис е бил мъртвороден...

Последна редакция: пн, 15 яну 2007, 09:11 от Kremi (двойна доза)

# 10
  • София
  • Мнения: 137
Крумето, живот и здраве, ще става баща на момче и момиче през февруари-март. Преди Нова година го прочетох из клюкарските списания.  Laughing

# 11
  • Мнения: 2 022
Виж ти, каква хубава тема Simple Smile Аз знаех само за Джулия Simple Smile
Браво Полар! Simple Smile

# 12
  • Мнения: 3 336
Ивайла Бакалова също има сестра - близначка, с която въобще не си приличат.

Виж ти, оказа се, че всичките ми любими актьори имат близнаци - Де Ниро, Пачино и Дензъл Уошингтън, също Джулия Робъртс, сега остава и Сандра Бълок да се обзаведе Laughing

Много хубава тема Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 355
Evgeni Dimitrov - Maestroto, mislq che ima 2 momcheta.

# 14
  • Мнения: 145
Евгени Йотов от "Шоуто на Слави" също има близнаци - момче и момиче. Да не забравяме и братя Аргирови  Simple Smile Близначка има също Ана-Мария Тонкова, манекенките Боряна и Ана Шехтови. Това се сещам за момента ...

Общи условия

Активация на акаунт