По колко трябва да се храним

  • 711
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 30
nie sme na 2mes i 9dni i otskoro se hranim samo s NAN1.na kutiqta pi6e 4e za 2 meseca trqbva da i davam po 150gr,v4era lekarkata kaza po 120gr,a nie qdem razli4no-nqkoi pat po 90gr drug pat 120.interesuvam se s tova AM po kolko trqbva da priema?zamislqm se dali i da ne smenq AM?vapreki 4e lekarkata kaza da prodaljavame s NAN1

ние сме на 2мес и 9дни и отскоро се храним само с NAN1.на кутията пише че за 2 месеца трябва да и давам по 150гр,вчера лекарката каза по 120гр,а ние ядем различно-някой път по 90гр друг път 120.интересувам се с това АМ по колко трябва да приема?замислям се дали и да не сменя АМ?вапреки че лекарката каза да продалжаваме с NAN1

Пишете на кирилица! Какво е КРЕДОР, как се използва? Кирилизиращи програми.


Последна редакция: сб, 13 яну 2007, 12:13 от Vivi

# 1
  • Мнения: 1 041
Сама виждаш,че детето яде всеки път различно.Води се по детето,то само ще ти покаже.По принцип нормално е да яде 120мл, но ако иска повече,не му отказвай.Ако пък изпие 90мл-не го насилвай.А относно марката АМ,най-доброто в момента на пазара е Аптамила Peace

# 2
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 845
води се по детето.но за вас е нормално 120.кики ми повръщаше от NAN.после минах на фризолак и още сме с него.

# 3
  • Мнения: 729
За вас е нормално 120мл.Но детето само ти показва колко иска.Не го насилвай.Колкото му се яде толкова му давай.И при нас е така.Понякога и остава понякога се налага да и правя още.Моника ядеше Фризолак и бях доволна но вече не го иска и сега е на кисело мляко.

# 4
  • Мнения: 2 019
За вас е нормално 120мл.Но детето само ти показва колко иска.Не го насилвай.Колкото му се яде толкова му давай.И при нас е така.Понякога и остава понякога се налага да и правя още.Моника ядеше Фризолак и бях доволна но вече не го иска и сега е на кисело мляко.
Peace

# 5
  • Мнения: 649
за количеството вече са ти писали... колкото детенцето иска, толкова  Peace не го насилвай!
ако си приема добре това АМ, не му го сменяй, защото всяка смяна е придизвикана с неразположение, разтройство, запек, повръщане... т.е. ако всичко си е в ред, защо ще го променяш  newsm78

# 6
и аз давам аптамил, бебчо нещо му се мръщи. Преди това бях на нан1, ама доста се запичаши и го сменихме. Сега няма проблеми. Моето бебче е на 3 месеца точно, а яде по 120-140, колкото иска. Вече ако хапне само 50 мл, след 20 мин му блъскам пак шишето..

# 7
  • Мнения: 361
Сама виждаш,че детето яде всеки път различно.Води се по детето,то само ще ти покаже.По принцип нормално е да яде 120мл, но ако иска повече,не му отказвай.Ако пък изпие 90мл-не го насилвай.А относно марката АМ,най-доброто в момента на пазара е Аптамила Peace
Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 142
На последната консултация питах точно това и нашата педиатърка каза по 110

# 9
  • Мнения: 1 701
Въобще не гледай какво пише по кутиите - това е пълна простотия!  #Cussing out Как ще яде 150 мл. на 2 мес.?!  Shocked Калина в момента изяжда толкова... а на кутията пише, че от 6-тия мес. трябва да изяжда по 300 мл.  Crazy Бебето си знае най-добре, при нас имаше случаи, когато Кали повръщаше и 10-те мл., които й идват в повече...

# 10
  • Мнения: 1 986
  При всяко дете е различно-дъщеря ми е на почти 2 месеца и вече изяжда по 110-120мл.-дори има потенциал за още WinkДетето си показва-аз не следвам сляпо препоръките на педиатърката или на опаковките на млеката Naughty-ако е гладно,защо да го мъча с 90мл.?!?
   Не сменяй млякото,ако не се налага Naughty

# 11
  • Мнения: 4 668
Няма причина да сменяш млякото . 90-120 мл. не е ненормално , а и детето само си показва . Замисли се - и на теб понякога ти се хапва повече , понякога не ...

А относно марката АМ,най-доброто в момента на пазара е Аптамила Peace

Интересно ми е как ги правите тези заключения , кое е най - доброто след като децата приемат по - различен начин , различните млека ?
Моят син примерно се скъсваше да повръща от Аптамил  Close

# 12
  • Мнения: 262
Ние също сме на 2 месеца. Преди 1 седмица сина ми си изяждяше  120те мл до дъно та чак засмукваше въздух. След това изобщо не искаше да заспи и само плачеше. Реших пробно да му направя 150 мл. За мой ужас той си ги изяде и веднага заспа. Така 2 дни. На третия започна да си изяжда отново 120-130 мл, а другите оставаха. Сигурно е бил някакъв период на растеж и аз не си го обяснявам. Но наистина си зависи от детето. Прави му няколко пъти по повече и виж по колко остава. Но не сменяй млякото.

# 13
  • Мнения: 82
И аз до вчера си задавах този въпрос-по колко мл трябва да изяжда,т.к. на кутията(и ние сме на АПТАМИЛ1) има таблица според която му се полагат 170мл #Crazy,а аз му приготвям по 100мл.До преди няколко дни му давах по 130мл,но почти винаги му оставаха по 30-40 и затова намалих количеството.Педито ми каза,че за него е нормално да изяжда м/у 100 и 130мл и че тези таблици се отнасяли за работещите майки на запад,които хранят бебетата си по 4 пъти на ден.

Общи условия

Активация на акаунт