Тия ужасни киселини- помощ!

  • 3 914
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 424
Ако не е повръщането до стомашен сок, ще са ужасните стомашни киселини  Sick това ми е първа бременност и незнам как да ги облекча, момичета  #Crazy казват ми със сода или с лъжичка захар, но ми помага точно за 5 минути, чак ми се насълзяват очите от гадното силно усещане в стомаха...предполагам 4е пове4ето бременни мамита са минали през това и моля посъветвайте ме какво да правя !
мерси  Praynig

# 1
  • Мнения: 3 499
Леле, мила, ти през ден някоя тема с оплаквания.Съчувствам ти, злато, ама какво да се прави.Някои бременности протичат лесно, някои са с постоянни проблеми и неудобства.Киселини обаче има почти всяка бременност.Аз имах чак в 8 месец и то за 2-3 седмици и край.Много са неприятни, но не мисля, че има лек за тях.Просто внимавай с храната, която консумираш да не е пикантна, да няма много подправки.Иначе знам, че сода облекчава, като под сода имам предвид газирана вода.

# 2
  • Мнения: 78
На мен ми помага газираната вода или прясното мляко,но в по-големи количества

# 3
  • Мнения: 7 723
ОРБИТ трябва да ме наемат за рекламно лице  Mr. Green
Що дъвки съм издъвкалааааааааааа  smile3555

# 4
  • Мнения: 19
Пробвай със сурови лешници!На мен много ми помагат! Peace Crazy

# 5
  • Варна
  • Мнения: 96
Здравей!
Аз имах киселини от самото начало на бременността до края.Помагаха ми само залени, сочни ябълки.Вечер преди лягане задължително изяждах 1-2.Дано да ти помогнат и на теб!

# 6
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Аз пиех содичка!

# 7
  • Мнения: 990
Имах киселини почти през цялата бременност , и имах чувството ,че и вода да пия пак ги получавам  Crazy . Пробвах какво ли не ,но така и не ми помогна  Tired , но иначе и аз съм чувала за дъвки и газирана вода  Peace. Успех и лека бременност   bouquet

# 8
  • Мнения: 5 362
Някои бременности протичат лесно, някои са с постоянни проблеми и неудобства.Киселини обаче има почти всяка бременност.Аз имах чак в 8 месец и то за 2-3 седмици и край.Много са неприятни, но не мисля, че има лек за тях.Просто внимавай с храната, която консумираш да не е пикантна, да няма много подправки.Иначе знам, че сода облекчава, като под сода имам предвид газирана вода.
И аз така,и пиех газ.вода.

А Талцид мисля,че можеше да пиеш,но не съм сигурна-питай лекарят си.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 368
При мен тези киселини започнаха в 9-ти месец,но бяха ужасни наистина.Нощем се будех по няколко пъти.На мен много ми помагаше изстискан половин лимон и в него слагах малко сода,изчакваш да кипне и пиеш.Тази рецепта ми я даде лекаря,който ми следеше бременността,,защото каза че е по-добре от хапчета.Успех!

# 10
  • Мнения: 59
А на мене ми помага кисело мляко "Роса" , но на гладно, т.е. преди да хапна основното. Изяждам по цяла кофичка Grinning Grinning и после хем по-малко ми се яде, хем ги няма гадните киселини.

# 11
  • Мнения: 508
Талцид, газирана вода, дъвка. И мойте киселини бяха нещо страшно. Понякога, с извинение се насилвах да повръщам, защото нищо друго не ми помагаше. Внимавах какво ям. Sick

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 3 070
Газираната вода много ме облекчаваше!

# 13
  • Мнения: 304
Пробвай и слънчогледови семки-на мен много ми помагаха, а нощем когато нямам възможност да чопля семки-содичка Crazy

# 14
  • Мнения: 424
благодаря ви , момичета  Hugднеска пробвах с прясното мляко още от сутринта и засега съм ок Simple Smile , ще проява постоянство  #2gunfire Laughing

а слънчогледът наистина помага-докато го хапвам и в близкия половин-един час се чувствам като нова  Peace

Общи условия

Активация на акаунт