ВИП етажа на АГ- Варна

  • 859
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 125
Момичета,можете ли да ми кажете, дали ако отида да раждам  на ВИП -а с изтекли води ,без да съм ангажирала лекар е възможно? И кои лекари дават смени там?Предстои ми раждане през февруари .

# 1
  • Мнения: 206
здр.
Д-р Танев  е най-добрият иди при него.
Аз бях 4 години там.Последният ти месец е иди да се запознаеш,хем да те види и той.
Леко раждане.

# 2
  • Мнения: 189
аз също ще раждам там-термина ми е 12 02-но при д-р Мичев Peace

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 132
Можеш, но те съветвам да си избереш лекар. Така и така си плащаш, а това влиза в цената. Всеки лекар от АГ-то може да изражда там.

# 4
  • Мнения: 101
По принцип ако отидеш с изтекли води и кажеш че искаш да раждаш при тях, няма защо да те върнат. Винаги има дежурен лекар. Но на VIP-a преобладават уговорените раждания и има голяма вероятност да няма места - има само 10 единични стаи. Аз раждах нормално през декември при Д-р Танев и с две ръце ти го препоръчвам. Той е завеждащ на етажа и изключителен човек, не само лекар. Отидох в последния месец при него и първия път само си говорихме, като и той ми каза че може да се случи да няма места, тъйкато са станали доста популярни. Все пак съвета ми е да се уговориш с някой доктор  thumbsup

# 5
  • Мнения: 125
Преди няколко дни научих,че д-р Танев след  20.01. няма да го има за две ,три седмици ,а аз ще раждам през февруари и бях избрала при него да раждам .Вие знаете ли дали е вярно,че ще е извън града?

# 6
  • Мнения: 306
родих на ВИПа юли месец без предварителна уговорка с лекар
"падна ми се" д-р Илинденов, много съм доволна - опитен, спокоен, усмихнат Sunglasses
... да имаш вариант де, ако Танев отсъства Wink

и мен ме бяха наплашили, че няма да има места, а се оказа, че съм късметлийче и нямаше почти никой на етажа, така че не се настройвай предварително за каквито и да е проблеми

леко раждане Hug

# 7
  • Мнения: 189
днес разбрах че някои от лекарите искат освен сумата за Вип етажа и пари за себе си Rolling EyesКазват че това е сума за болницата,а за тях искат отделно! CrazyЩе се замисля дали да раждам там newsm78

# 8
  • Мнения: 1 277
днес разбрах че някои от лекарите искат освен сумата за Вип етажа и пари за себе си Rolling EyesКазват че това е сума за болницата,а за тях искат отделно! CrazyЩе се замисля дали да раждам там newsm78

Кои са тези лекари? На мен лично никой нищо не ми е поискал извън сумата, която платих официално. Много мои познати родиха на ВИП етажа- и на тях не са им искали допълнително заплащане.

# 9
  • Мнения: 189
Няма да спомена имена! Само ще цитирам вие си направете извода! "съветвам те да не раждаш на Вип-ще платиш 700лв,а ние от тях нищо не хващаме!По-добре роди на 4,а и там по-добре ще те гледаме!"-Това беше отговора ми на въпроса дали да не родя на ВИП-Даден ми от човек който работи в АГ!  Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 76
здравейте, а някой може ли да ми каже каква е сумата за цезарово сечение плюс престоя във ВИПа, сащо така ниакакви отзиви за д-р Атанасов??много ще съм ви благодарна

# 11
  • Мнения: 189
720лв!-ако се наложи допълнително да останеш по още 50лв на ден

# 12
  • Мнения: 306
днес разбрах че някои от лекарите искат освен сумата за Вип етажа и пари за себе си Rolling EyesКазват че това е сума за болницата,а за тях искат отделно! ...

предполагам, че си попаднала на некоректен медик Wink
никой не ми е искал нищо допълнително, освен 480те лв, които платих при изписването си
а сумата за секцио е с 300лв повече - 780лв
инфото ми е съвсем прясно - жената на брат ми роди на ВИПа на 6 декември

Общи условия

Активация на акаунт