хомеопатия

  • 800
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 341
Чудя се дали съм направила добър избор.От днес сме на хомеопатия,след дълго боледуване и два последователни престоя в болница реших ,да мина хомеопатия писна ми да я тъпчат с аб сигурно сме изпили 5 един след друг.Какво ще кажете за хомеопатията,дали е добро решение .дъщеря ми все пак е на 7 месеца.

# 1
  • Мнения: 2 237
 newsm10

Чудесен избор ! Съвсем скоро ще се убедиш във ефективността на хомеопатията.Аз лекувам и себе си,и малката така.Антибиотикът остана далечен спомен за нас.....

# 2
  • Мнения: 1 680
Бебетата се повлияват много добре от хомеопатията. Поздравления Hug

Малеее 7 АБ един след друг Tired

# 3
  • Мнения: 3 506
Ippi, в този случай мисля, че какъвто и алтернативен метод да избереш, е по-добре от това, което сте преживяли. Поне ще има кой да ти дава кураж да не слушаш "отговорните" медицински лица, дето им е най-лесно да изпишат антибиотик и да им се махнеш от главата.........................

За да имаш още повече увереност и успехи (знам, че поради това, което ни е насаждано в главите дълги години, не е хич лесно да си гледаш детето болно, без да му даваш една шепа лекарства), опитай се да прочетеш колкото е възможно повече материали за хомеопатията (като начало - трябва да си сигурна, че сте избрали класически хомеопат), а и за здравето като цяло - хранене (предполагам след такива преживявания отдавна не се кърмите, но все пак може много да се направи по отношение на храненето), извеждане, закаляване, всякакви такива неща. И във форума можеш да намериш много неща, просто трябва да отсееш. Ето ТУК например има тема за хомеопатията, в която можеш както да прочетеш обща информация, така и да зададеш конкретни въпроси.

Желая ви много здраве и ако може да помагаме с нещо, казвай  Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 896
  bouquet поздрави за избора! Ще си позвола няколко съвета - не се притеснявай да питаш за всичко, което те притеснява хомеопата си; наблюдавай внимателно детето и си записвай всяка промяна на настроение, реакции, желания, поведение и т.н., за да можеш да ги съобщиш на хомеопата си.
За сега това, ако имаш въпроси и тук ще ти отговаряме Hug
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт