извън маточна бременност

  • 2 448
  • 5
  •   1
Отговори
Molja otgovorete mi podrobno ako obichate kakvo znachi izvyn matochna bremennost i  ot kakvo e porodena! I naj-vaznoto kakvo trabva da se predprieme!!!!
Blagodarja vi predvaritelno!

# 1
  • Мнения: 46 488
Потвърдено ли е или се съмнявате? При извънматочна бременност е задължителна лекарската намеса. Ето тук има подробна и изчерпателна информация.

# 2
Ami ne e sigurno dnes pak na bregled trabva da se hodi Sad

# 3
  • Мнения: 46 488
Дано всичко мине по най-лекия начин. Стискам палци!

# 4
екстраутерина-до болка познато за съжаление.Това е бременност.която не е там където трябва.а именно - в матката.най-често протича въвФолипиевите тръби-лечението е оперативно.мисля че вече го правят и така наречената безкръвна операция-лапароскопия.най-добрия в областа хирург е доц.Богдан Налбански от Медицинска академия-успех и без паника не е толкова страшно.всичко е времеЗа сведение аз съм оперирана 2 пъти и всичко си мие на мястото и имам 2 прекрасни деца

# 5
Трябва да ти го потвърдят. При втората ми бременност на мен също ми казаха, че 70 рлоцента е извънматочна, защото не видяха плода в матката. Но за по-сигурно ме прегледаха след 4 дни и тогава вече всичко беше на ред. Бих ти препоръчала и д-р Попов от Шейново - страхотен е. Но все пак нека ти потвърдят със сигурност.

Общи условия

Активация на акаунт