има ли контракции без болка?

  • 6 752
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 401
В 7 м. съм и напоследък доста често корема ми става на камък, но при това не усещам болка.  Трябва ли да търча при доктора?

# 1
  • Мнения: 689
Щом няма болка не се притеснявай. Нормално е.
Аз съм така още от 5-ия месец.
Но ако се появи и болка - не се колебай и потърси док.
Успех  Peace

# 2
  • Мнения: 999
това са подготвителни контракции, аз ги имах от 4месец.  Щом не те боли няма проблеми Peace

# 3
  • Мнения: 7 474
Има контракции без болка , но ако се притесняваш отиди при доктора си Peace
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=136026.msg2569783

# 4
  • Мнения: X
Подготвителните контракции мисля, че са обикновено без болка. А когато раждането започне чувстваш същото нещо, само че боли.

# 5
  • Мнения: 789
Щом не боли, споко. Това са подготвителни, аз ги имах от края на 5-тия-корема ми ставаше квадратен и на камък. Но после при мен от време на време все едно ми се схващаше някой мускул на корема и тогава болеше. Казах на лекаря и ми изписа Магнерич. Даже като почнах да раждам първите часове не ме болеше, въпреки че бяха много силни.

# 6
  • Мнения: 528
Това са подготвителните котракций.Ако те заболи и малко беж при чичо доктор

# 7
  • София
  • Мнения: 2 967
Чак пък да търчиш Simple Smile
Консултирай се и бъди спокойна. Чувала съм контракции без болка, но когато става въпрос за същинското раждане.Това са подготвителните котракции.  Laughing

# 8
  • Мнения: 8 505
Да,има.
Влязох в болницата с 2см разкритие и с контракции,които изобщо не усещах.Само апаратът за запис на тоновете ги засичаше.

# 9
  • Мнения: 2 152
Има разбира се Simple Smile

Така наречените подготвителни. Аз докрая на бременността си имах такива и най-накрая в 9-ти започнаха леееко да наболяват и да ме стяга много коремчето

# 10
  • Мнения: 1 273
Има ама са подготвителни, родилните болят и то доста Shocked

# 11
  • Мнения: 2 663
Има да и подготвителни и родилни.Аз усетих болка на 8-9 см разкритие и ако не ми бяха изтекли водите преди това нямаше да съм сигурна дали наистина раждам.Докато пътувах към болницата, в колата си засичах контракциите и по това разбрах какви са, бяха през 2мин и половина

# 12
  • София
  • Мнения: 4 586
И при мен се получава същото.Не мисля,че е опасно, защото  и при мен няма болка, но за всеки случай ще споделя с док, че  малко се притеснявам. Wink

# 13
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Аз имах такива в 6-ти месец и пиех магнерот! Попитай лекаря си!

# 14
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Има ама са подготвителни, родилните болят и то доста Shocked


  Не е задължително,отидох само на преглед без никакви болки с усмивка до уши,а ми казаха,че имам 7 см. разкритие и до половин час ще родя  Mr. Green.Така и стана Peace

Общи условия

Активация на акаунт